Понад 12 тисяч людей за добу виїхали з України через пункти пропуску на Закарпатті

Загалом з початку повномасштабного вторгнення Росії через КПП на Закарпатті з України виїхали майже 536 тисяч людей. Понад 132 тисячі — в'їхали в Україну через пункти пропуску на Закарпатті.
5 305 людей перетнули кордони з Угорщиною та Румунією на виїзд з України у Мукачівському прикордонному загоні 20 березня, 227 130 — з 24 лютого, — повідомила речниця загону Леся Федорова. 76 381 людина з початку війни в'їхала в Україну через пункти пропуску на Закарпатті у Мукачівському прикордонному загоні.
7 217 людей перетнули кордони зі Словаччиною та Угорщиною на виїзд з України 20 березня у Чопському прикордонному загоні, 308 665 — з 24 лютого, — розповіла речниця загону Олена Трачук. 55 780 людей з початку війни в'їхали в Україну через пункти пропуску на Закарпатті у Мукачівському прикордонному загоні.
До теми
- Понад 100 школярів створювали великодній настрій на головній площі Закарпаття
- На перевалах Закарпаття ускладнені погодні умови: водіїв закликають бути обережними
- Закарпаття бере участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України
- На Закарпатті запрацювало модульне містечко для дітей із прифронтових територій
- Спроба підкупу прикордонника на Закарпатті: $8000 за незаконний канал перетину кордону
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція та прикордонники ліквідували ще два трансфери ухилянтів до ЄС
- На кордоні зі Словаччиною затримали групу порушників
- Перевозить до 15 кг вантажу: на Закарпатті волонтери презентували новий транспортний дрон "Джміль"
- В Ужгороді до 7 років позбавлення волі засуджено двох переправників ухилянтів
- Мукачівський прикордонний загін спростував інформацію про нові обмеження у п’ятикілометровій зоні від кордону
- На Закарпатті розпочалася інформаційна кампанія історій жіночого лідерства
- До 12 тисяч доларів за «перехід»: на Закарпатті блоковано три схеми бізнесу на незаконних втечах за кордон
- У Чопі жінка намагалася підкупити прикордонників хабарем
- Наслідки обстрілу Закарпаття 1 квітня: що відомо
- На місцях влучання БПЛА на Закарпатті працюють екстрені служби і правоохоронні органи
- Ворожа атака на Закарпаття: пошкоджено критичну інфраструктуру, жителів закликають до обережності
- У вантажному потягу, що прямував до Угорщини, прикордонники знайшли 500 пачок безакцизних сигарет
- На кордоні зі Словаччиною закарпатські митники розкопали під шаром окатишів 8 ящиків контрафактних сигарет
- У 94 роки за новими враженнями: у Берегові оформили перший закордонний паспорт для довгожительки
- В Ужгороді відкрили скульптуру Михайла Деяка «Реконструкція подій» про досвід війни

До цієї новини немає коментарів