Гуманітарну допомогу привезли в Ужгород зі словацького міста Кошице, – 44 тонни вантажу

Усе це привезли для вимушених переселенців, які зараз в Ужгороді, для міської дитячої лікарні, частину, зокрема консерви, передадуть військовим.
Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв подякував раднику з питань міжнародної співпраці прем'єр-міністра Словаччини Едуарду Бурашу, за сприяння якого привезли цю допомогу, Генеральному консулу Словаччини в Ужгороді Паволу Панісу, жителям Кошице та всьому словацькому народу за велику допомогу та підтримку України у такий складний час.
Керівник міської дитячої лікарні Ігор Рошко теж висловив вдячність закордонним партнерам, розповів, що зараз у закладі – 90 діток, 80% з них – вимушені переселенці, переважна більшість – до 4-5 років. Усім їм персонал лікарні надає кваліфіковану медичну допомогу, забезпечує догляд. Важливим є і якісне та різноманітне харчування, тому дуже доречною є допомога від словацьких друзів.
Ужгородська міська рада. Офіційна сторінка
















До теми
- Перевірили на мільярди, виявили порушення на десятки мільйонів – результати роботи закарпатських аудиторів за 9 місяців року
- В Ужгороді завтра прощатимуться зі ще одним захисником
- Хотів зекономити: керівник вітчизняної фабрики втратив на кордоні зі Словаччиною партію хутра бобра на 10 млн грн
- На Закарпатті відбулося обласне засідання Конгресу місцевих і регіональних влад при Президентові України
- Відновлення мосту в Жденієві: виконано основні роботи, завершення та відновлення транспортного сполучення очікується до кінця року
- Від початку місяця закарпатські патрульні притягнули до відповідальності за нетверезе керування 1130 водіїв
- Правоохоронці викрили чергового переправника військовозобов’язаних через кордон: затримання провели у Берегівському районі
- На Закарпатті взято під варту ужгородця, який за 1700 доларів США обіцяв «вплинути» на посадовців ТЦК
- Сьогодні в Ужгороді попрощаються із захисником Сергієм Вдовиченком
- Поліція Берегівщини розкрила подвійне вбивство пенсіонерів: затриманому загрожує довічне ув'язнення
- На Закарпатті прокуратура забезпечила стягнення понад 10 млн грн за незаконну вирубку лісу
- «Ми не шукаємо приводів, щоб допомагати»: нацгвардійці здали кров для поранених побратимів
- За минулий тиждень поліцейські Закарпаття розшукали 17 водіїв, які залишили місце ДТП
- Поліція Закарпаття розширює ініціативи для ветеранів: відкрито ще одну локацію для занять адаптивною боротьбою
- На Закарпатті прикордонники затримали чотирьох осіб, які намагались незаконно потрапити в Румунію
- «Діалоги влади та бізнесу»: на Закарпатті говоритимуть про безбар'єрний доступ до культурної спадщини
- Рятувальники допомогли харків'янину, який заблукав у районі Говерли
- В Ужгороді оголосили переможців Карпатського гірського міжнародного кінофестивалю
- Гірські рятувальники знайшли грибарів, які заблукали на Мукачівщині
- День спільнодії відбувся в атріумі Закарпатської ОВА
До цієї новини немає коментарів