Незаконно вирубану деревину на Закарпатті відправлять в зону бойових дій

Незаконно вирубаний ліс, який вилучили на Тячівщині, готують до відправки в райони ведення бойових дій. Про це повідомили на сайті Закарпатської ОВА.
"З цієї деревини будуть облаштовані бліндажі, укриття та окопи на позиціях військових", — йдеться в повідомленні.
"Ми точно знаємо, кому ця деревина буде дуже корисною і допоможе ефективно знищувати окупанта з правильно облаштованих позицій", — написав голова Закарпатської ОВА Віктор Микита на своїй сторінці у Facebook.
До теми
- Понад 200 учасників з усієї України взяли участь у «Карпатському щиті» на Закарпатті
- Закарпатські школярі вибороли 12 призових місць на III етапі науково-дослідницьких робіт МАН
- Обрано голову Закарпатського окружного адміністративного суду
- В Ужгороді відзначили фіналістів всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2025» у номінації «Хімія»
- Закарпаття дало старт щорічному всеукраїнському ветеранському велопробігу «Шануємо пам'ять Захисників України»
- Фахівці ліквідовують спалах гепатиту А на Хустщині: обстежили вже 153 будинки
- Закарпатський Центр підготовки населення до національного спротиву підготував уже сьомий випуск
- На Закарпатті рідним полеглих захисників вручили державні нагороди
- На Закарпатті стартувала програма «Юний пасічник» для учнів початкових класів
- Врятований після зупинки серця: блискавична реакція охоронця та медиків повернула чоловіка до життя
- На Закарпатті триває фінальний етап всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2025» у номінації «Хімія»
- Реконструкція мосту у Тересві: тривають підготовчі роботи з перенаправлення русла річки
- У Хусті з’явиться прихисток для переселенців: керівництво області та партнери оглянули хід відновлення гуртожитку
- На Рахівщині зсув ґрунту перекрив дорогу — проїзд уже відкрито
- Роберт Бровді, командир «Птахів Мадяра», удостоєний високої нагороди Глави держави
- Звання Героя України удостоєний командир тактичної групи «Карпатської Січі» старший солдат Анатолій Тегза із Закарпаття. На жаль, посмертно
- На Закарпатті вперше відбудеться Всеукраїнський дитячий театральний фестиваль-премія «Золота китиця»
- Провів 25 років у радянських концтаборах: помер закарпатський політв'язень Іван Мирон
- «Щасливі діти» розпочали новий масштабний проєкт для підсилення екоосвіти та промоції природних скарбів Закарпаття
- Серед звільнених сьогодні з полону захисників – 5 закарпатців
До цієї новини немає коментарів