В Ужгороді та Мукачеві завершують опалювальний сезон

Рішення про завершення опалювального сезону в Ужгороді прийняли на позачерговому засіданні Ужгородської міськради члени виконкому 14 квітня. "Підтримали припинення у місті із 15 квітня 2022 року опалювального періоду, крім закладів охорони здоров’я та освіти – тут рішення прийматимуть керівники", — йдеться у повідомленні.
Рішення про завершення опалювального сезону в Мукачеві прийняли 12 на засіданні виконавчого комітету. Опалювальний сезон завершать наприкінці цього тижня у зв’язку з середньодобовою температурою повітря вище +8°C.
"З 15 квітня жителям громади, які проживають в будинках чи квартирах з індивідуальним опаленням буде припинено нарахування субсидій на оплату газопостачання. Підприємство «Закарпатгаз» проведе пломбування газових опалювальних приладів в будинках з індивідуальним опаленням при відсутності лічильників", — повідомляє Мукачівська міська рада.
До теми
- Серед звільнених напередодні з полону - закарпатець
- В Ужгороді цими вихідними - спортивні змагання серед військових та ветеранів
- У Закарпатській обласній клінічній лікарні за 4 години виготовили і встановили протез військовому з Херсона
- Стали відомі імена переможців премії імені Петра Скунця
- Богдан Андріїв привітав з перемогами на всеукраїнському й світовому рівнях ужгородських спортсменів
- Поліцейські встановлюють обставини ДТП, що сталася на Ужгородщині
- В Ужгородській громаді знову болюча втрата - завтра прощатимуться із полеглим Героєм
- Понад 110 дітей вирушили на Міжгірщину в літній табір «Super Star Camp» від ГО «Європейська школа»
- Цієї суботи ужгородців та гостей міста запрошують на масштабну спортивну подію «Активні парки – Забіг Ужгород»
- В Ужгороді відбудеться освітній фестиваль для молоді
- Від початку року закарпатські патрульні розшукали 126 водіїв, які покинули місце ДТП
- Одразу 6 адмінпротоколів склали закарпатські патрульні на неповнолітнього керманича
- В Ужгороді урочисто вручили дипломи випускникам Академії культури і мистецтв
- В Ужгороді попрощалися із 39-річним солдатом Сергієм Гвоздецьким
- Каністерапія, руханка і усвідомлене дихання: в Ужгороді пройшов День спільнодії
- Діти закарпатських військовослужбовців вирушили на відпочинок до Литви
- В Ужгородському скансені відбулася культурно-мистецька акція «Етнічна палітра Закарпаття»
- Після укусів комах: на Закарпатті двоє підлітків з ускладненнями потрапили до хірургії
- Ужгород завтра прощатиметься із полеглим Героєм
- В Ужгороді запровадили автоматизовану систему оплати за проїзд: як платитимуть пасажири
До цієї новини немає коментарів