Майже 8 млн збитків: трьох закарпатських митників підозрюють у сприянні імпорту нафтопродуктів

Протягом 2017-2018 років компанія зі сфери впливу кума путіна Віктора Медведчука імпортувала залізничним та автомобільним транспортом нафтопродукти. Проте у документах зазначалось, що у цистернах знаходиться газовий конденсат, що не є підакцизним товаром. Під час митного оформлення службові особи митниці «не помічали» підміни та розмитнювали легкі, середні дистиляти як газовий конденсат. Це дозволило організаторам ухилитися від сплати акцизного податку та ПДВ на мільйони гривень.
Працівники митного поста підозрюються у неналежному виконанні службових обов’язків через несумлінне ставлення до них, що спричинило тяжкі наслідки державним інтересам (ч. 2 ст. 367 КК України). Перевіряється причетність до оборудки інших митників, загальна сума збитків може досягнути більш ніж 35,5 млн гривень.
До теми
- На Тячівщині поліція розслідує ДТП, у якій травмувалися 17-річний мотоцикліст та його неповнолітній пасажир
- Викритих поліцією та ДБР експосадовців Мукачівського РТЦК та СП взяли під варту без права внесення застави
- На Закарпатті виявили порушення під час міжнародного перевезення пасажирів
- 23 серпня у замку Паланок знову варитимуть Леквар Перемоги!
- Наркотики під виглядом прального порошку: на Закарпатті судять учасників міжнародного каналу постачання кокаїн
- Закарпатська митниця: понад 25 млн грн штрафів надійшло до бюджету
- Поліція Закарпаття розслідує смертельну ДТП у селі Приборжавське
- На Закарпатті затримано пенсіонера за підозрою у зґвалтуванні двох малолітніх сестер
- Виключили з військового обліку близько 1200 осіб: поліцейські Закарпаття спільно з ДБР викрили експосадовців Мукачівського РТЦК та СП
- Піротехніки знищили мінометну міну, яку виявили мандрівники на Рахівщині
- На спуску з Говерли травмувався турист з Одеси: чоловіка евакуювали рятувальники
- На Закарпатті поліція розслідує можливий розстріл коней: відкрито кримінальне провадження
- На Закарпатті родина, ймовірно, отруїлася чадним газом: дитину перевели до обласної лікарні
- ДБР і прокуратура повідомили про підозру трьом посадовцям районного ТЦК на Закарпатті
- $10 тисяч за переправлення до ЄС: на Закарпатті викрито дві схеми незаконного перетину кордону
- Закарпатські вогнеборці у складі зведеного загону ДСНС України гасять пожежі у Франції
- Трагедія на Тисі: закарпатські прикордонники врятували 17-річного угорця, його товариш загинув
- На Рахівщині рятувальники знайшли туриста, який дві доби блукав у горах
- ДТП на Ужгородщині: троє травмованих, водія деблокували з понівеченого авто
- В Ужгороді перевіряють інформацію про поні, якого використовували для розваг у спеку

До цієї новини немає коментарів