В Ужгороді вшанували пам'ять поета Петра Скунця

Віддали шану поету його колеги по перу – відомі крайові літератори та науковці, друзі, знайомі і, звісно, рідні. Опісля молитви та покладання квітів, учасники заходу відвідали Спілку письменників Закарпаття, де значну частину свого творчого життя провів Петро Скунць.
«Всесвіт, гори, і поет» – під такою назвою в Ужгороді відбулася Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція із міжнародною участю, присвячена творчості Петра Скунця та 80-річчю з дня народження. До конференції долучилося понад 100 учасників, серед яких близько 40-ка доповідачів. Серед тем, зокрема, обговорили дослідження та популяризацію літературного доробку Петра Скунця та вивчення творчості поета у загальноосвітніх школах України.
До теми
- Поліція розпочала перевірку інформації про можливу жорстокість до тварин в Ужгороді
- «Жити попри все...»: в обласній бібліотеці презентували нову книгу
- Завтра в Ужгороді прощатимуться із полеглим Героєм
- Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко зустрівся в Ужгороді із представниками медичної галузі
- Поліція встановлює обставини смерті студента в Ужгороді
- Більш ніж кожна друга гривня в закупівлях витрачається з порушеннями – результати перевірок закарпатських аудиторів
- Активна мобільність, технології та міжнародне фінансування – теми завершального дня ІІІ Всеукраїнського форуму міської мобільності в Ужгороді
- Володимир Зеленський: "Ужгород став першим обласним центром, що буде з'єднаний із Братиславою, Кошицями, Будапештом і Віднем завдяки новій залізничній колії"
- Практичний воркшоп на площі Театральній став однією з центральних подій Uzhhorod Urban Mobility Forum 2025
- Виставу “Жменяки” в Ужгородському скансені покажуть актори муздрамтеатру
- Президент України Володимир Зеленський зустрівся в Ужгороді із Президентом Євроради Антоніу Коштою
- Uzhhorod Urban Mobility Forum 2025 підбив підсумки другого дня
- «Національна легенда Закарпаття» - в Ужгороді відкрили виставку-присвяту Кларі Балог
- За тиждень на дорогах Закарпаття – 10 ДТП із жертвами та травмованими
- В Ужгороді - другий день ІІІ Всеукраїнського форуму міської мобільності
- Закарпатський академічний обласний театр ляльок відкрив 45-й сезон виставкою
- На території Ужгородського наукового ліцею відкрили спортивний комплекс
- III Всеукраїнський форум міської мобільності в Ужгороді: підсумки першого дня
- У межах Uzhhorod Urban Mobility Forum 2025 діє виставка електротранспорту від провідних виробників
- 5 вересня в Ужгородському скансені представлять експозицію «ХІІІ Карпатське бієнале»
До цієї новини немає коментарів