Понад дві тисячі пар новенького взуття на 2 млн грн «забули» вказати у документах як гуманітарний вантаж

Понад дві тисячі пар новенького взуття на 2 млн грн «забули» вказати у документах як гуманітарний вантаж
На митному посту «Тиса» закарпатські митники задокументували порушення митних правил за ч.1 статті 483 МКУ через неправдиві відомості щодо гуманітарного вантажу, під виглядом якого в Україну завозився товар, скоріш за все, для комерційного призначення.

 

Під час проходження митних процедур водій вантажівки надав товаросупровідні документи, згідно з якими на адресу однієї з церкв, що на Миколаївщині, направлялася гуманітарна допомога з Італії. Зокрема: їжа, одяг, засоби гігієни, матраси, ковдри, іграшки тощо.  дВодночас, у ході перевірки інспектори митного посту виявили багато картонних коробок, що знаходилися на 15 піддонах, з товаром іноземного виробництва, не вказані у документах. У підрахунку – 2259 пар гумових чобіт торгової марки «NORA» для дорослих і дітей (різних розмірів та асортименту), а також гумові тапочки торгової марки «WKTEX».

Про те, що серед «гуманітарки» - значна партія новенького взуття, водій, за його словами, дізнався від митників (!). За офіційною інформацією італійського відправника, виявлені понад дві тисячі пар гумових чобіт та тапочок не вказали у товаросупровідних документах помилково через «недосвідченість». Наразі незадекларований товар вилучено до рішення суду, а остаточну загальну вартість взуття визначить спеціаліст-експерт. За ціною в інтернет мережі, орієнтовна вартість зазначеної партії взуття складає понад 2 млн грн.

Пресслужба Закарпатської митниці

 

05 травня 2022р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів