Понад 12 тисяч переселенців за час війни отримали в Ужгороді медичну допомогу

Фахівці міської дитячої клінічної лікарні амбулаторно пролікували 628 дітей амбулаторно і 573 – стаціонарно.У міській поліклініці консультації, обстеження, діагностику, фізпроцедури пройшли 5 540 переселенців, а сімейних лікарів відвідали 3 280.
До міської клінічної лікарні звернулися 1055 людей, які змушені були втекти від війни в Ужгород, 344 із них госпіталізували. Ще 770 звернулися в міську багатопрофільну лікарню ( колишня залізнична) і туди госпіталізували 226 недужих.
До волонтерського медичного пункту, створеного в будівлі реабілітаційного відділення міської дитячої клінічної лікарні ,звернулися 225 людей. Нагадаємо, там можна пройти огляд лікаря та отримати деякі препарати, котрі надійшли у вантажах гуманітарної допомоги.
Ужгородська міська рада
До теми
- Збував наркотики в Ужгороді: поліцейські затримали за підозрою у злочині мешканця Мелітополя
- На Закарпатті викрито ще одну схему переправлення військовозобов’язаних за кордон: затримання провели в Ужгороді
- В Ужгороді відкрили виставку «Команда «літаючих вчителів» – легенда закарпатського футболу»
- Поліцейські Ужгорода оперативно розкрили крадіжку велосипеда: за підозрою у злочині затримано 36-річного рецидивіста
- На Закарпатті припинено діяльність шахрайського кол-центру, що ошукував іноземців. Спецоперацію проводили правоохоронці України та Чехії
- Піротехніки знищили в Ужгороді боєприпас часів Другої світової війни
- В Ужгороді поліція притягнула до відповідальності нетверезу матір 5-річної дівчинки, яка наодинці блукала містом
- В Ужгороді відбувся день спільнодії: «Формула стійкості та відновлення»
- У Закарпатському музеї народної архітектури та побуту свій доробок експонує мистецьке подружжя Андрія і Олесі Кочутів
- Обласний краєзнавчий музей ім. Т. Легоцького посилює фізичну та інформаційну доступність
- Австрійські благодійники передали техніку і зацікавились досвідом Закарпаття у релокації бізнесу
- Оренда під контролем: податкова і міська влада Ужгорода акцентують на прозорості доходів від житла
- В Ужгороді відбудеться четвертий кінофестиваль «Кіно сусідів»: що можна побачити у програмі
- Поліцейські оперативно розшукали та затримали двох зловмисників, які побили та пограбували чоловіка на одній з вулиць Ужгорода
- В Ужгороді відбудеться освітній фестиваль для молоді
- В Ужгороді повідомлено про підозру експосадовцю Держземагентства, який незаконно передав у приватну власність заповідні землі в обласному центрі
- Поліція Ужгорода затримала наркоторговицю – їй загрожує до 8 років ув'язнення
- Смертельна аварія на ужгородській об’їзній: підозрюваний 18-річний водій під цілодобовим домашнім арештом
- Закарпаття приймає фінал всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги"
- За матеріалами поліції Ужгорода судитимуть зловмисників, які причетні до серії підпалів авто в обласному центрі
До цієї новини немає коментарів