Майже 500 пачок сигарет намагалася незаконно перевезти за кордон 24-річна закарпатка

За її словами, виїжджаючи з України через митний пост "Косонь", закарпатка для проходження митно-прикордонного контролю обрала "зелений коридор".
"Митники з прикордонниками під час огляду виявили в авто схованки із сигаретами без акцизного збору різних торговельних марок. Частина сигарет були приховані в конструктивній порожнині паливного баку іномарки, які знаходилися в пакетах", — розповіла речниця.

За її словами, інші цигарки приховали під обшивкою заднього ряду сидінь та панелі обшивки приладів в салоні автомобіля.
Наразі митники склали протокол за порушення митних правил. 470 пачок сигарет вилучили, їх вартість визначить експерт. Автомобіль закарпатки марки "Ауді А6", оцінений у 145 тис. грн, відправили на штрафмайданчик митниці до рішення суду.
До теми
- Громадянин Франції намагався перетнути кордон на викраденій автівці
- Австрійські благодійники передали техніку і зацікавились досвідом Закарпаття у релокації бізнесу
- Прикордонники на КПП "Вилок" виявили стародруки, які можуть становити культурну та історичну цінність
- Невдала спроба обійти митний контроль: брендові костюми та взуття опинилися на складі митниці
- Педагогиня із Закарпаття стала призеркою Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості»
- Понад 130 щеплень за день: у Чинадійові пройшов День здоров’я для ромської громади
- Стартувала реєстрація на щорічний патріотичний забіг «Шаную воїнів, біжу за Героїв України»
- Молодшого лейтенанта ЗСУ Шіца Вільгельма відзначено нагрудним знаком «Честь і доблесть Закарпаття»
- Закарпатські митники запобігли незаконному переміщенню дороговартісної техніки
- Діти із Донеччини відпочивали на Закарпатті
- Розбудова культурних, туристичних та міжінституційних мостів: делегація Підляського воєводства відвідала Закарпаття
- Житлові будинки, електромережі, врожай: негода наробила чимало лиха на Закарпатті
- До 80-річчя обласний краєзнавчий музей отримав Почесну грамоту Кабінету Міністрів України
- На Мукачівщині зустріли героя, який повернувся із полону
- У Вільшанському дитячому будинку-інтернаті запрацювали два нові відділення
- Серед звільнених напередодні з полону - закарпатець
- Закарпатські митники запобігли незаконному експорту до Угорщини хвойної лісопродукції
- Діти закарпатських військовослужбовців вирушили на відпочинок до Литви
- У Виноградові поліцейські спільно з прикордонниками виявили 2 500 пачок безакцизного тютюну
- Серед збірного гуманітарного вантажу закарпатські митники виявили інноваційні медпрепарати на 9,5 млн грн
До цієї новини немає коментарів