В Ужгороді у "Совиному гнізді" вимушені переселенці отримують гігієнічні набори від МОМ

Понад 150 гігієнічних наборів отримали вимушені переселенці у "Совиному гнізді" в Ужгороді 16 травня. Про це повідомили на Facebook-сторінці Ужгородської міської ради.
Набори для своїх родин отримують вимушені переселенці, які наразі знаходяться в Ужгороді, від представництва Міжнародної організації з міграції в Україні.
У наборах, зокрема, мило, шампунь, зубні щітки і пасти для дорослих та дітей, гребінець для волосся, губка та рідина для миття посуду, рушники, крем та леза для гоління, гігієнічні засоби для жінок та пральний порошок.
"Щоб забезпечити людей, які залишили свої домівки з невеликою кількістю речей, необхідними предметами санітарії та гігієни, МОМ підготувала допомогу – кожен комплект покриває потреби середньої української родини", — йдеться у повідомленні.











До теми
- Богдан Андріїв привітав з перемогами на всеукраїнському й світовому рівнях ужгородських спортсменів
- Поліцейські встановлюють обставини ДТП, що сталася на Ужгородщині
- В Ужгородській громаді знову болюча втрата - завтра прощатимуться із полеглим Героєм
- У Закарпатській обласній станції переливання - гостра нестача третьої групи крові з негативним резус-фактором
- Понад 110 дітей вирушили на Міжгірщину в літній табір «Super Star Camp» від ГО «Європейська школа»
- Цієї суботи ужгородців та гостей міста запрошують на масштабну спортивну подію «Активні парки – Забіг Ужгород»
- В Ужгороді відбудеться освітній фестиваль для молоді
- Від початку року закарпатські патрульні розшукали 126 водіїв, які покинули місце ДТП
- Одразу 6 адмінпротоколів склали закарпатські патрульні на неповнолітнього керманича
- В Ужгороді урочисто вручили дипломи випускникам Академії культури і мистецтв
- В Ужгороді попрощалися із 39-річним солдатом Сергієм Гвоздецьким
- Каністерапія, руханка і усвідомлене дихання: в Ужгороді пройшов День спільнодії
- В Ужгородському скансені відбулася культурно-мистецька акція «Етнічна палітра Закарпаття»
- Ужгород завтра прощатиметься із полеглим Героєм
- В Ужгороді запровадили автоматизовану систему оплати за проїзд: як платитимуть пасажири
- В обласному центрі відбулися урочистості з нагоди Дня Конституції
- В Ужгороді цьогоріч – 15 двохсотбальників, із них двоє отримали по 200 балів із двох предметів
- В Ужгороді повідомлено про підозру експосадовцю Держземагентства, який незаконно передав у приватну власність заповідні землі в обласному центрі
- В Ужгороді відкрили пам'ятну дошку полеглому Герою Роману Гапаку
- 28 червня Закарпатська обласна філармонія запрошує містян і гостей Ужгорода насолодитися живою музикою просто неба
До цієї новини немає коментарів