Лекції з єпископом Анталом Майнеком проводяться у римо-католицькій парафії Ужгорода

Цикл програми «Лекції з єпископом Анталом Майнеком» розпочався у римо-католицькій парафії в Ужгороді спільною молитвою. Парафіяни помолилися за возз’єднання сімей, примирення народів та за мир. Місцевий парох Мирон Петенко розповів, що програма розпочалася ще під час Великого посту, а потім з великим інтересом продовжилася після Великодня.
Тема лекції четверте з восьми блаженств. «Блаженні голодні та спрагнені правди, бо вони нагодовані будуть». У своїх роздумах єпископ-емерит говорив також про примирення з собою, нашими ближніми, а головне – з Богом. Антал Майнек наголосив, що у Господа Бога є план миру.
До теми
- Прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно закарпатця, який воює на боці окупантів
 - На Закарпатті відновили міст через гірську річку
 - За минулий тиждень поліцейські Закарпаття розшукали 9 водіїв, які залишили місце ДТП
 - Подвійне вбивство пенсіонерів на Берегівщині - за доводами прокурора підозрюваний надалі залишатиметься під вартою
 - Закарпатський обласний центр підготовки населення до нацспротиву відкриває 10-й набір на навчальний курс
 - На Закарпатті СБУ та Нацполіція ліквідували черговий «трансфер» ухилянтів до ЄС
 - В Ужгороді протягом двох тижнів можна переглянути виставку дитячих робіт «Листівка миру»
 - Завищені премії та «загублені» приміщення – порушення на понад 5 мільйонів гривень виявили закарпатські аудитори під час ревізії «швидкої»
 - Закарпаття представило досвід підтримки ветеранів на Всеукраїнському форумі в Києві
 - В Ужгороді відбудуться прем’єрні покази вистави «Загадкові варіації»
 - У пунктах пропуску на Закарпатті встановили бетонні загородження — речник ДПСУ
 - Закарпатські податківці передали сучасні снайперські приціли для територіальної оборони
 - Мукачівський історичний музей відсьогодні змінює графік роботи
 - На Закарпатті відновили міст через гірську річку, зруйнований паводком
 - Трагедія в Карпатах: загинули двоє туристів із Вінниччини
 - Мукачівські поліцейські викрили схему незаконного переправлення військовозобов’язаних через кордон
 - За тиждень викрили 7 переправників військовозобов’язаних, до суду скеровано обвинувальні акти стосовно ще 13 осіб
 - 59 сіток передали у жовтні військовим волонтери, які виготовляють маскування у ПАДІЮНі
 - Пів сотні українських ветеранів піднялися на найвищу точку Карпат - гору Говерлу
 - Трагедія на Закарпатті: у пожежі загинула 30-річна жінка
 

До цієї новини немає коментарів