В Ужгороді прийматимуть заяви для отримання компенсації на покриття витрат житлово-комунальних послуг за безкоштовний прихисток ВПО

В Ужгороді прийматимуть заяви для отримання компенсації на покриття витрат житлово-комунальних послуг за безкоштовний прихисток ВПО
Із понеділка, 30 травня, і до 4 червня включно в Ужгородській міській раді прийматимуть заяви для отримання компенсації на покриття витрат житлово-комунальних послуг за безкоштовний прихисток ВПО за травень, як визначено урядовою постановою.

 

Перелік необхідних документів:

  •  Заява на отримання компенсації витрат за безоплатне розміщення ВПО;
  • Паспорт громадянина України, реєстраційний номер облікової картки платника податків заявника, контактний номер телефону;
  •  Документ про право приватної власності на житлове приміщення приватного житлового фонду;
  •  Паспорт громадянина України (свідоцтво про народження), реєстраційний номер облікової картки платника податків кожної з розміщених осіб, копія довідки про взяття на облік ВПО, контактний номер телефону;
  • Довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи;
  •  Банківські реквізити заявника для перерахування суми компенсації (банківський рахунок вказується за стандартом IBAN).

Компенсація надаватиметься у безготівковому вигляді і щомісяця перераховуватиметься власнику жилого приміщення (заявнику).

 Зверніть увагу! Компенсація надається за розміщення ВПО, які перемістилися після 24 лютого 2022 р. з областей, де проводяться бойові дії (відповідно до переліку, затвердженого Кабінетом Міністрів України).

Розмір компенсації:

  • 14,77 грн – на одну людину за 1 день.
  • 443,1 грн – на одну людину за 30 днів* (457,87 грн – за 31 день).

Загальна сума компенсації визначається відповідно до кількості ВПО, які проживають, помножена на кількість днів і суму 14,77 грн.

Зверніть увагу! Компенсація надається із дня розміщення переселенців, але не раніше дати оформлення ними довідки ВПО за адресою відповідного житлового приміщення.

 Важливою умовою для отримання компенсації для власників житла є відсутність боргів за комунальні послуги.

Ужгородська міська рада

 

25 травня 2022р.
-->

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів