Ужгородський скансен запрошує на святкування Дня захисту дітей

Щороку долучаємось до святкування цього дня і стараємось підготувати цікаві розваги для діток
ПРОГРАМА МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ В УЖГОРОДСЬКОМУ СКАНСЕНІ:
10.00 – майстер-клас з закарпатської традиційної іграшки для дітей для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в сім’ях опікунів/піклувальників, прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу, у тому числі з внутрішньо-переміщених сімей.
Майстер-клас проводиться за сприяння КЗ «Закарпатський обласний музей народної архітектури та побуту» ЗОР; Служби у справах дітей Закарпатської ОВА; Департаменту культури, національностей та релігій Закарпатської ОВА; Закарпатського осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України та Центру укріплення сім’ї МБО «СОС Дитячі Містечка Україна» (м. Ужгород).
11.30. – квест для групи дітей з батьками зі внутрішньо переміщених сімей з Києва, Харкова, Ізюма, Маріуполя, Миколаєва та Запоріжжя в рамках святкової програми по місту Ужгород від ГО «Дорога смаку та вина Закарпаття».
На території музею діятимуть:
- квестові екскурсії по експозиції скансену.
- майстер-класи з:
- виготовлення ляльки-мотанки – майстрині Марія Купарь, Олена Сігетій та Мая Коваленко.
- виготовлення ляльок-ангелочків з глини – майстриня Людмила Губаль.
- виготовлення ляльки-мотанки з ниток – майстрині Олена Ваш та Наталія Стегура.
- виготовлення іграшки з ниток – майстриня Вікторія Симкович.
- ручного ткацтва – майстриня Тетяна Алахвардієва.
- розпису тарілок – майстриня Оксана Метзгер.
- малювання – художник-реставратор музею Віктор Андріанов.
ярмарка-продаж керамічних прикрас від Нелі Шандор та смаколиків від Люби Повідайчик та Тетяни Груш.
До теми
- В Ужгороді попрощалися із 39-річним солдатом Сергієм Гвоздецьким
- Каністерапія, руханка і усвідомлене дихання: в Ужгороді пройшов День спільнодії
- На Тячівщині жінку судитимуть через ДТП з потерпілими
- На Закарпатті прокурори погодили підозру ужгородцю, який оприлюднив у соцмережі пересування військової техніки
- У Мукачеві чоловік, будучи позбавленим права керування, їздив з ознаками алкогольного сп’яніння
- Поліція Ужгородщини притягнула до відповідальності чоловіка, який викинув напризволяще шістьох цуценят
- «Сила ветеранської спільноти: майбутнє громад разом»: регіональний форум в Ужгороді
- Діти закарпатських військовослужбовців вирушили на відпочинок до Литви
- В Ужгородському скансені відбулася культурно-мистецька акція «Етнічна палітра Закарпаття»
- Поблизу кордону з Угорщиною прикордонники зупинили групу порушників
- На Закарпатті зафіксовано перші у цьому році випадки лептоспірозу
- Окремий інженерно-саперний батальйон «Тиса» 128 ОГШБр отримав із рук Президента України Бойовий Прапор
- У Виноградові поліцейські спільно з прикордонниками виявили 2 500 пачок безакцизного тютюну
- Поліція Міжгір’я розкрила угон авто місцевого жителя: за підозрою у злочині затримано уродженця Дніпропетровщини
- Серед збірного гуманітарного вантажу закарпатські митники виявили інноваційні медпрепарати на 9,5 млн грн
- Після укусів комах: на Закарпатті двоє підлітків з ускладненнями потрапили до хірургії
- Ужгород завтра прощатиметься із полеглим Героєм
- В Ужгороді запровадили автоматизовану систему оплати за проїзд: як платитимуть пасажири
- На Рахівщині поліція затримала підозрюваного у переправленні військовозобов’язаних через кордон до Румунії
- Протидія незаконному обігу наркотиків: закарпатські митники виявили майже 8 кг канабісу та тисячі психотропних таблеток
До цієї новини немає коментарів