На Закарпатті правоохоронці викрили інтернет-агітаторів, які публічно виправдовували дії рф та закликали до зміни влади

А жителеві Воловця повідомлено про підозру у розповсюдженні матеріалів із публічними закликами до насильницької зміни влади та повалення конституційного ладу та захоплення державної влади (ч. 2 ст. 109 КК України).
Слідством встановлено, що всі троє підозрюваних для поширення своєї пропагандистської риторики використовували власні сторінки в соцмережах, або ж спільноти чи портали, які самі й адміністрували.

Мукачівець та жителька с. Велика Паладь активно поширювали недостовірні дані, що дискредитують Збройні Сили України, виправдовували дії військових рф та намагалися переконати громадськість у тому, що в Україні – «громадянська війна». А мешканець Воловця з 2020 року систематично публікував заклики до повалення конституційного ладу, висловлював недовіру органам державної влади та місцевого самоврядування і чинному законодавству України. Він наполягав на необхідності створити свою владу й навіть збирав кошти на підтримку своєї діяльності.

Викриття кримінальних правопорушень прокурорами здійснено спільно зі співробітниками Управління СБУ в Закарпатській області та ГУ Нацполіції Закарпаття. У помешканнях фігурантів проведені обшуки, виявлено та вилучено комп’ютерну техніку, яка могла використовуватися для протиправної діяльності, а також проросійську символіку.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Закарпатська обласна прокуратура
До теми
- Четверо закарпатців повернулися із російського полону
- Падіння з квадроцикла: на Закарпатті травмувалися 16-річна дівчина та 18-річний хлопець
- 15 дітей ветеранів війни поїхали на відпочинок до Словаччини
- Вибухотехніки поліції знешкодили бойову частину російського дрона на Хустщині
- На Закарпатті оголосили штормове попередження
- Від 6 000 до 32 000$ за переправлення через кордон: на Закарпатті поліція викрила групу зловмисників, які також сприяли вибуттю військовослужбовців із частин
- 14-16 серпня на Закарпатті зберігатиметься висока пожежна небезпека
- ДБР затримало майора, який віз трьох військовозобов’язаних до кордону зі Словаччиною
- На Хустщині поліція затримала зловмисника, який ножем поранив односельця
- За 6 тисяч євро обіцяла переправити «клієнта» до ЄС: на Закарпатті затримано жінку, яка організувала незаконний «трансфер»
- На Рахівщині 20-річного хлопця госпіталізували після укусу змії
- На Свалявщині 5-річна дитина отримала опіки окропом
- В Ужгороді на «Авангарді» відбудеться великий футбольний фестиваль «Талантікос»: як долучитися
- На Мукачівщині зафіксували масовий мор риби
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція, прикордонники та прокуратура блокували ще три нових «трансфери» ухилянтів до ЄС
- Діти Захисників із Закарпаття та Сумщини вирушили на оздоровлення до Австрії
- Не зміг обманути - спробував підкупити: прикордонники викрили хабародавця у «Лужанці»
- 25 тисяч доларів за «роботу», на яку можна не ходити: на Закарпатті судитимуть адвоката та директора філії коледжу
- 148 кг канабісу: на Закарпатті прокуратура домоглася реального покарання для наркодилера
- У пунктах пропуску «Дякове» та «Лужанка» прикордонники Мукачівського загону припинили три спроби надання неправомірної вигоди

До цієї новини немає коментарів