Закарпатський апеляційний суд: реєстр судових рішень відновив роботу

Від сьогодні, 20 червня, Державна судова адміністрація України відновила загальний доступ до Єдиного державного реєстру судових рішень та роботу сервісу «Стан розгляду справ».
Доступ до Реєстру поки здійснюватиметься в тестовому режимі. У випадку виявлення ознак кіберзагроз, доступ до реєстру може обмежуватися.
Як відомо, з 24 лютого 2022 року доступ до зазначених сервісів був обмежений з метою запобігання загрози життю та здоров’ю суддів та учасників судового процесу в умовах воєнного стану, а також забезпечення інформаційної безпеки.
Закарпатський апеляційний суд
До теми
- У водоймах Закарпаття сьогодні розпочинається заборона на вилов струмкової форелі
- Закарпатська станція переливання крові повідомляє про термінову потребу в донорах
- В Ужгороді відкриють виставку живопису Петра Шолтеса
- В Ужгороді вчетверте відбудеться культурно-мистецький захід «Жива спадщина»
- «Дорога життя» в Ужгороді відзначає 26-річчя: чверть століття турботи та підтримки людей з інвалідністю
- Закарпатський апеляційний суд зобов’язав рф виплатити переселенці з Херсонщини понад 1,4 млн грн моральної шкоди
- Завтра на площі Театральній в Ужгороді - благодійний мініярмарок до Дня захисників та захисниць України
- В Ужгороді завершується проєкт «Хібукі: терапевтичний друг для дітей героїв»
- «Народне вбрання крізь час і технології»: в Ужгородському скансені відкрили унікальну виставку
- «Народне вбрання крізь час і технології» - Ужгородський скансен запрошує сьогодні поціновувачів народної культури на відкриття виставки
- Чотири студентки УжНУ отримуватимуть академічну стипендію Президента України Володимира Зеленського
- «Контракт 18 – 24» для 128 ОГШБр розширено на новий напрямок: оператори безпілотних систем.
- Карпатський лісовий офіс висадить понад 10 мільйонів саджанців цього року
- Спеціалізована антикорупційна прокуратура вимагає визнати необґрунтованими активи посадовця сервісного центру МВС України в Закарпатській області
- «Ми не відбиті й не вбивці — ми такі ж люди, які бояться за своїх рідних», — історія командира з 128-ї бригади
- Закарпаття: хто винен у зменшенні заготівлі деревини?
- Понад 240 пожежних водойм облаштовано в Карпатській філії ДП «Ліси України»
- III Всеукраїнський форум міської мобільності в Ужгороді: підсумки першого дня
- 217 баночок «Леквару Перемоги» зварили в Мукачеві і зібрали близько 100 000 грн для ЗСУ
- На Закарпатті гостра потреба у донорах III- та IV- груп крові
До цієї новини немає коментарів