Черги довжиною майже 10 км: у Закарпатській ОВА пояснили причини скупчення автівок на кордоні зі Словаччиною

У повідомленні голови Закарпатської ОВА Віктора Микити повідомили, що черги з автівок на в'їзд до України сягають майже 10 кілометрів. Йдеться про ті автомобілі, які громадяни ввозять для розмитнення через кордон. За словами Віктора Микити, 80% людей з черги переїхали на словацько-український кордон з Польщі, де стояли у черзі кілька днів.
"Дехто з них дізнався, що тут менші черги, хтось прибув через те, що з невідомих причин закрився пункт пропуску на польсько-українському кордоні, частина – з інших суб’єктивних та об’єктивних причин", — йдеться у повідомленні Віктора Микити.
У ОВА зазначили, що однією з причин затримки автівок у чергах є неналежне оформлення документів.
"Через те, що декларації подані на польську митницю, а перетин відбувається на словацькій, митникам доводиться витрачати додатковий час на переоформлення. Це безпосередньо впливає на швидкість просування черги", — повідомили на сторінці голови Закарпатської ОВА.
Віктор Микита повідомив, що словацькі правоохоронці вирішили збільшити кількість митників на пункті пропуску на двох працівників, а також додали ще одного прикордонного поліцейського.
До теми
- На Закарпатті 13-річний хлопець травмувався під час пірнання в басейн
- Обійти митне законодавство не вийшло: замість комплектуючих митники виявили партію брендового спортивного одягу на понад 5 млн грн
- Українець втратив на кордоні з Румунією мікроавтобус за 1,7 млн грн через приховану 1 тисячу пачок сигарет
- До Дня митника: на Закарпатті підбили підсумки тематичного конкурсу дитячого малюнка
- Закарпатські митники запобігли пів сотні фактів переміщення психотропів та прекурсорів
- Ввосьме на Закарпатті: видатні мікрохірурги зі США допомагають відновлювати здоров’я пораненим захисникам України
- У Міжгір'ї перейменували вулицю на честь Степана Бандери: в області залишилося змінити назви ще двох вулиць
- Закарпатська митниця: за порушення митного законодавства цьогоріч стягнуто у бюджет майже 15 млн грн
- Закарпатські школярі вибороли 46 нагород на всеукраїнських олімпіадах та МАН
- Спроба обійти закон: на митному посту «Вилок» затримали водія з пакетом незадекларованих доларів
- На кордоні з Угорщиною буде частково уповільнено митні та прикордонні процедури
- На Закарпатті затримано власника СТО, який продавав гуманітарні авто ввезені для фронту
- Фармацевтична галузь на шляху до ЄС: на Закарпатті обговорили нові правила, інвестиції та перспективи розвитку
- Дітки захисників із Донеччини, Запоріжжя та Київщини провели незабутній день на території санаторію «Деренівська купіль»
- На Закарпатті стартує проєкт виїзних сесій вакцинації: мобільні бригади працюватимуть у семи громадах області
- На кордоні зі Словаччиною знайшли викрадений мікроавтобус
- За кермом без обмежень: на Закарпатті для людей з інвалідністю представили адаптований транспортний засіб
- У День Героїв на Закарпатті відкрили Меморіал пам’яті полеглих захисників ФОТО
- На Закарпатті відбувся міжрегіональний профорієнтаційний форум для молоді
- Близько 100 заходів: як Закарпаття проведе Тиждень безбар’єрності

До цієї новини немає коментарів