Понад 100 автомобілів та 50 пішоходів. Яка ситуація у пунктах пропуску на Закарпатті

90 легкових автомобілів, 11 автобусів та 50 пішоходів стояли у черзі на виїзд з України перед прикордонними пунктами пропуску, які розташовані на Закарпатті, о 9-ій годині ранку 30 червня.
Такі дані повідомляють на сторінці Західного регіонального управління Держприкордонслужби України у Facebook.
45 легкових автомобілів стояли у черзі на КПП "Ужгород" що на кордоні зі Словаччиною. 15 легкових автівок та 11 автобусів — перед КПП "Тиса", 30 автомобілів та 50 пішоходів — перед КПП "Вилок", що на кордоні з Угорщиною.
На інших пунктах пропуску в Закарпатській області о 9-ій годині не було в чергах автомобілів та жодної людини, яка хоче перетнути кордон пішим переходом.
Ситуація на пунктах пропуску 30 червня станом на 9 годину:
Словацька Республіка:
- "Малий Березний" — 0 л/а, 0 пішоходів;
- "Ужгород" — 45 л/а, 0 автобусів, 0 пішоходів;
- "Малі Селменці" — 0 пішоходів (працює з 09 до 21 години).
Угорщина:
- "Тиса" — 15 л/а, 11 автобусів (пропуск пішоходів не здійснюється);
- "Дзвінкове" — 0 л/а, 0 пішоходів (працює з 08 до 19 години);
- "Косино" — 0 л/а, 0 пішоходів (працює з 08 до 20 години);
- "Лужанка" — 0 л/а, 0 пішоходів;
- "Вилок" — 30 л/а, 50 пішоходів.
Румунія:
- "Дякове" — 0 л/а, 0 пішоходів;
- "Солотвино" — 0 л/а, 0 пішоходів.
До теми
- За матеріалами поліції Закарпаття судитимуть водія, який у стані сп’яніння скоїв смертельну ДТП
- Гроші з продажу – для ЗСУ: в Ужгороді проводять благодійну виставку-ярмарок "Світ писанки"
- Із початку року підрозділи ДСНС Закарпаття вже ліквідували 604 пожежі в екосистемах краю
- У центрі Ужгорода лунали постріли: поліція розшукала неповнолітніх
- 26 Закарпатський полк Національної гвардії України отримав стрічку з почесним найменуванням на Бойовий Прапор з рук Президента України
- Авто для ЗСУ опинилися у продажу: на Закарпатті викрили підприємця
- На Рахівщині взято під варту чоловіка, якого підозрюють у смертельному побитті односельця
- На Закарпатті прокуратура повідомила про підозру екскерівнику Берегівського надлісництва, який організував знищення дубів у лісництві на 1,6 млн грн
- Поліція Закарпаття розслідує аварію на Берегівщині, в якій загинув водій легковика
- СБУ затримала на Закарпатті ще одного агента рф, який намагався зареєструвати декілька терміналів Starlink для рашистів
- Три випадки хвороби Лайма з початку року: яка ситуація з укусами кліщів на Закарпатті
- В обласному центрі відбудеться знакова подія, що поєднає сучасне мистецтво та осмислення досвіду війни
- Не покинув Україну після відрахування з УжНУ: іноземця на Закарпатті оштрафували та видворять
- Від аудиторії — до кордону: студенти УжНУ на практиці вивчали роботу закарпатських митників
- Закарпатський обласний центр національного спротиву розпочинає співпрацю з Рух опору Сил Спеціальних Операцій ЗСУ
- В Ужгороді відзначили переможців і призерів фінального етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології
- Відсьогодні у водоймах на Закарпатті розпочинається нерестова заборона на вилов риби
- 570 пожеж з початку року зафіксували в екосистемах Закарпаття – кількість займань перевищила минулорічні показники
- Понад 2,2 кг наркотиків намагалися ввезти в Закарпаття: поліція затримала наркокур’єра з Дніпра
- В Ужгороді відкрили виставку про Палац Великих Князів Литовських

До цієї новини немає коментарів