Взяли під варту двох мукачівців, у яких знайшли метамфетамін і боєприпаси

Чоловіки давно перебували в полі зору правоохоронців. Минулого тижня проведено санкціоновані обшуки, під час яких у громадян виявили пакунки з попередньо розфасованим метамфетаміном і електронні ваги.
До цього встановлено факт збуту 24-річним мукачівцем психотропної речовини. Крім того, при обшуку його автомобіля знайдено і предмет, схожий на гранату Ф-1 та запал до неї, які скеровані на відповідну експертизу. Також у транспортному засобі чоловіка знаходилися речовини, схожі на наркотичні, набір одноразових шприців, зіп-пакети, грошові кошти в сумі понад 215 тис. грн і банківські картки.
У квартирі іншого підозрюваного також виявили більше десятка згортків фольги із кристалічною речовиною, мобільні телефони та грошові кошти.
Триває досудове розслідування, яке здійснюють слідчі Мукачівського райуправління поліції.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури
До теми
- Поліцейські Ужгорода встановили підлітків, які розважалися на даху багатоповерхівки: батьків притягнули до відповідальності
- Закарпатського поліцейського відзначили орденом «За мужність» III ступеня
- Перекривали дорогу на Рахівщині: поліція повідомила про підозру організаторці акції
- На Хустщині двоє раніше судимих побили пенсіонерку, щоб викрасти алкоголь – поліція затримала грабіжників
- В Ужгороді поліцейські затримали іноземця, який пограбував працівницю візового центру
- За минулий тиждень поліцейські Закарпаття розшукали 12 водіїв, які залишили місце ДТП
- Повідомив про «бомбу» у рюкзаку: поліція Берегівщини затримала зловмисника за неправдиве інформування про загрозу
- Керував у стані сп'яніння: мукачівські патрульні притягнули до відповідальності порушника
- У поліції Закарпаття нагородили переможців творчого конкурсу «16 днів — 16 кроків до світу без насильства»
- В українця, що повертався зі Словаччини, прикордонники знайшли наркотичну речовину
- Поліція Іршави затримала зловмисника, який у стані сп’яніння скоїв смертельну ДТП
- 8 000$ за трансфер річкою до Румунії: на Закарпатті правоохоронці затримали двох причетних до переправлення
- Поліція Закарпаття звертає увагу батьків на небезпечні розваги підлітків
- Поліція Закарпаття розслідує смертельну ДТП за участі нетверезого водія у Тячеві
- Завдяки пильності громадян в Ужгороді затримано «закладчицю» - поліція
- Поліція Закарпаття розслідує ДТП за участі неповнолітніх: в аварії загинула 15-річна дівчина
- Безпека понад усе: патрульні проводять уроки для ужгородських школярів про вибухонебезпечні предмети
- В Ужгороді притягнули до відповідальності нетверезого водія
- Поліцейські встановлюють обставини смертельної ДТП на Тячівщині
- За матеріалами поліції Іршави уродженця Луганщини засуджено до максимального покарання за вбивство співмешканки





До цієї новини немає коментарів