2 тис. доларів за безперешкодний перетин кордону – на Закарпатті затримали прикордонника (ФОТО)

За даними слідства, підозрюваний за грошову винагороду надавав інформацію про місце розташування прикордонних нарядів. Внаслідок цього особи, які підлягають мобілізації, мали можливість незаконно перетинати державний кордон України поза межами офіційного пункту пропуску.
Правоохоронці затримали прикордонника під час отримання 2 тис доларів США неправомірної вигоди.
Наразі йому обрано запобіжний захід.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими територіального управління ДБР, розташованого у м.Львові, за оперативного супроводу співробітників відділу внутрішньої та власної безпеки по 94 прикордонному загону та Управління СБУ в Закарпатській області.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Офіс Генерального прокурора України
До теми
- Ввосьме на Закарпатті: видатні мікрохірурги зі США допомагають відновлювати здоров’я пораненим захисникам України
- У Міжгір'ї перейменували вулицю на честь Степана Бандери: в області залишилося змінити назви ще двох вулиць
- Закарпатські школярі вибороли 46 нагород на всеукраїнських олімпіадах та МАН
- Фармацевтична галузь на шляху до ЄС: на Закарпатті обговорили нові правила, інвестиції та перспективи розвитку
- Дітки захисників із Донеччини, Запоріжжя та Київщини провели незабутній день на території санаторію «Деренівська купіль»
- Житель Дніпропетровщини намагався підкупити прикордонницю Мукачівського загону
- На Закарпатті стартує проєкт виїзних сесій вакцинації: мобільні бригади працюватимуть у семи громадах області
- За кермом без обмежень: на Закарпатті для людей з інвалідністю представили адаптований транспортний засіб
- У День Героїв на Закарпатті відкрили Меморіал пам’яті полеглих захисників ФОТО
- На Закарпатті відбувся міжрегіональний профорієнтаційний форум для молоді
- Близько 100 заходів: як Закарпаття проведе Тиждень безбар’єрності
- В Ужгороді фахівці з України та Румунії обмінялися досвідом реабілітації після травм спинного мозку
- Майже 180 тисяч доз вакцини: на Закарпатті розпочали вакцинацію диких тварин проти сказу
- На Закарпатті відзначили учасників зимових Олімпійських ігор 2026
- «Разом заради повернення»: в Ужгороді відкрили виставку про звільнених із полону українців
- Із російського полону повернувся військовий із Берегівщини Степан Поляк
- Закарпатець переміг у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року – 2026»
- Із ворожого полону сьогодні звільнили двох закарпатців
- Ворожий ударний дрон під час масованої атаки 13 травня знищили гвардійці Закарпаття
- Угорщина вперше викликала російського посла через атаку РФ на Закарпаття


До цієї новини немає коментарів