Два автомобілі швидкої через Закарпаття відправлять військовим на передову

Два автомобілі швидкої допомоги на Закарпаття через кордон передав австрійський бізнесмен Міхаель Лейер. Автівки передадуть військовим на передову через благодійний фонд Сергія Притули, — повідомили у Telegram-каналі Закарпатської обласної ради.
Перед відправленням автомобілів на передову, їх підготують на станціях технічного обслуговування. Автомобілі швидкої "Volkswagen Transporter" на Закарпаття відправив австрійський бізнесмен Міхаель Лейер, який, володіє підприємством і на Закарпатті.
Голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко повідомив на своїй сторінці у Facebook, що один з автомобілів швидкої відправлять парамедикині батальйону ЗСУ Аліні Михайловій.
До теми
- Закарпатські школярки вибороли першість на четвертому етапі XXV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
- Після 17 хвилин реанімаційних заходів повернули до життя 14-річного підлітка, що втопився в басейні!
- Уперше за останні 20 років: на Закарпатті відкрили новий пункт пропуску на українсько-угорському кордоні
- Сьогодні у селі Холмець Баранинської територіальної громади відкрили новозведений дитсадок
- На Закарпатті проведуть конкурси на здобуття обласних премій у галузі літератури і мистецтва за 2024 рік: сьогодні розпочинається прийом документів
- 7 обладнаних автомобілів передали американські та угорські волонтери військовим 101-ї бригади
- Фінальний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства зібрав в Ужгороді 95 учасників з усіх регіонів
- Закарпатська молодь отримає фінансування на реалізацію соціальних ініціатив
- У Тячеві поліцейські охорони затримали водійку з кастетом
- Закарпатську обласну лікарню ім. А.Новака відвідали партнери зі США, які реалізовують різні, але дуже взаємопов’язані ініціативи
- Ужгородський школяр - призер IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії
- 2,7 тонни сміття з берегів Вільшанського водосховища зібрали волонтери під час 25-го екопікніка від CHYSTO.DE?!
- Близько 1000 бігунів взяли участь у вже сьомому Khust Half Marathon
- На Закарпатті дружина полеглого військового разом з родичами відкрила крамницю з крафтовими товарами
- «Етнічний віночок у Закарпатті»: завтра стартує перший фестиваль національних культур
- Двоє військових із Закарпаття отримали почесні відзнаки
- До Закарпаття за сприянням ЄОТС ТИСА прибула чергова партія гуманітарної допомоги з Нідерландів
- У Мукачеві Tolkовий Світлячок навчав учнів заощаджувати електроенергію
- Закарпатська область уперше приймає фінальний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії
- 7 громад Закарпаття спільно із словацькими та угорськими вивчатимуть транскордонний проєктний менеджмент
До цієї новини немає коментарів