В Ужгороді провели відкриту лекцію про середньовічні церкви Закарпаття (ВІДЕО)

Про середньовічні церкви Закарпаття за археологічними матеріалами читав лекцію завідувач археологічного музею ДВНЗ УЖНУ Володимир Мойжес. На лекції представили 6 архітектурних пам’яток середньовіччя.
Це вже друга відкрита тематична лекція в музеї. До цього в музеї говорили про добу родини Другетів, які майже 360 років володарями Ужгородського та Невицького замку. Виступав Ласло Зубанич.
В музеї організували цілий цикл пізнавальних лекцій про Закарпаття. На лекції зібралися слухачі, які цікавляться історією рідного краю, а також архітектурою та археологією.
Археолог Олександр Дзембас прийшов послухати лекцію і і привів двох діток, для яких викладає в літній школі юного археолога. Третю лекцію незабаром читатиме мистецтвознавець Михайло Приймич.
ТРК "Мукачево" (М-студіо)
До теми
- Черговий евакуаційний потяг привіз на Закарпаття дві родини з Донеччини
- У Виноградові родинам полеглих захисників вручили державні нагороди
- Важлива подія: сьогодні 21 родина закарпатських військових отримала сертифікати на житло
- Австрійські благодійники передали техніку і зацікавились досвідом Закарпаття у релокації бізнесу
- Педагогиня із Закарпаття стала призеркою Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості»
- Понад 130 щеплень за день: у Чинадійові пройшов День здоров’я для ромської громади
- Стартувала реєстрація на щорічний патріотичний забіг «Шаную воїнів, біжу за Героїв України»
- Молодшого лейтенанта ЗСУ Шіца Вільгельма відзначено нагрудним знаком «Честь і доблесть Закарпаття»
- Діти із Донеччини відпочивали на Закарпатті
- Розбудова культурних, туристичних та міжінституційних мостів: делегація Підляського воєводства відвідала Закарпаття
- Житлові будинки, електромережі, врожай: негода наробила чимало лиха на Закарпатті
- Оренда під контролем: податкова і міська влада Ужгорода акцентують на прозорості доходів від житла
- В Ужгороді відбудеться четвертий кінофестиваль «Кіно сусідів»: що можна побачити у програмі
- До 80-річчя обласний краєзнавчий музей отримав Почесну грамоту Кабінету Міністрів України
- На Мукачівщині зустріли героя, який повернувся із полону
- Поліцейські оперативно розшукали та затримали двох зловмисників, які побили та пограбували чоловіка на одній з вулиць Ужгорода
- У Вільшанському дитячому будинку-інтернаті запрацювали два нові відділення
- Серед звільнених напередодні з полону - закарпатець
- В Ужгороді відбудеться освітній фестиваль для молоді
- Діти закарпатських військовослужбовців вирушили на відпочинок до Литви
До цієї новини немає коментарів