У Боздоському парку в Ужгороді – нова яскрава атракція: запустили маленький потяг на колесах (ФОТО)

У Боздоському парку в Ужгороді – нова яскрава атракція: запустили маленький потяг на колесах (ФОТО)
Микола Кохановський із Хмельницька, який від підприємства-виробника привіз нам паровозик із вагончиками, розповів, що створення такого транспорту для дітей, для екскурсій – його улюблене хобі.

 

"Такі маленькі потяги уже курсують у Буковелі, Чернівцях, Хмельницькому, Одесі, а до недавніх обстрілів були і в курортній Сергіївці на Одещині.

Новий ужгородський потяг – екологічний, на акумуляторі, одного заряду вистачає на 75-80 кілометрів. Розрахований на 38 місць. Сьогодні бачив, що дітям дуже подобаються малюнки героїв із улюблених мультиків, музика, кольорові лампочки, якими прикрашений транспорт.

Отримали ми його з ініціативи депутата Закарпатської обласної ради Михайла Лаби, голови обласної молодіжної ради при Закарпатській ОДА Романа Канюки.

Сьогодні поїздки «паровозиком» безкоштовні, діток пригостили морозивом. Надалі внесемо на розгляд транспортної комісії міськради, до якої входять і представники поліції, питання про те, щоб «паровозик» їздив у Боздоський парк із центру Ужгорода і назад", – розповів міський голова Ужгорода Богдан Андріїв.

Ужгородська міська рада. Офіційна сторінка

 

30 липня 2022р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів