Закарпаттяобленерго просить побутових споживачів передати покази електролічильника по 3 серпня включно

Відповідно до п. 8.6.3. глави 8.6. розділу VIII ККОЕЕ (зі змінами, внесеними постановою НКРЕКП від 20.03.2020 р. за № 716), зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця.
Щоб передати показники електролічильника споживачі можуть скористатися багатьма зручними способами та сервісами, розробленими оператором системи розподілу:
1) через особистий кабінет на сайті Оператора системи розподілу https://pay.zakarpat.energy/ (інтернет-сервіс «Електронна абонентська книжка»);
2) за номером кол-центру; 0-800-50-16-20 (цілодобово, без вихідних та святкових днів);
3) на електронну адресу [email protected];
4) надішліть СМС на номери телефону: https://bit.ly/3l9D9mP;
5) за допомогою чат-бота в популярних месенджерах – Viber, Telegram та Facebook Messenger: https://bit.ly/2P40to0;
6) за допомогою підказок інтерактивного голосового меню телефонних ліній ПрАТ «Закарпаттяобленерго»: https://bit.ly/2MB5Vh6;
7) через швидку форму на веб сайті Оператора системи розподілу в меню «Кабінет» без необхідності авторизації https://zakarpat.energy/send-metric-counter/;
8) передати показники контролеру (М)РЕМ;
9) залишити показники в скриньці (М)РЕМ, адреси розміщення скриньок:
- м. Мукачево, вул. Грушевського, 25, Мукачівський МРЕМ; - Тячівський р-н, с. Нересниця, відділення пошти; - Тячівський р-н, с. Теребля, відділення пошти; - Тячівський р-н, с. Широкий Луг, відділення пошти.Якщо ви зможете передати покази електролічильника будь-яким із обраних способів у зазначений термін, всі вони будуть вважатися такими, що передані 1-го числа, і завдяки цьому рахунки будуть сформовані максимально коректно!
Шановні споживачі, передача показів лічильника, вчасна та в повному обсязі сплата рахунків за спожиті енергоносії – це підтримка енергетичного фронту України. Працюємо разом на перемогу!
Пресслужба ПрАТ «Закарпаттяобленерго»
До теми
- Tolk нагадує споживачам про важливість перевірки реквізитів при оплаті рахунків за електроенергію
- В обленерго пояснили, як на зонному лічильнику розрізнити де показники «ДЕНЬ», а де «НІЧ»?
- По 3 вересня: Закарпаттяобленерго закликає передавати показники електролічильника, щоб уникнути непорозумінь у платіжках
- Закарпаттяенергозбут: щоб уникнути відключення електроенергії – перевірте, чи маєте укладений договір
- В Ужгороді продовжують роботу над автоматизацією очищення стічних вод
- По 3 серпня: протягом п’ятьох днів можна передавати показники електролічильника
- Щоб уникнути відключень, перевірте в себе наявність договорів на електропостачання
- З 30 травня по 3 червня: протягом п’ятьох днів можна передавати показники електролічильника
- «Закарпаттяобленерго» застерігає від нещасних випадків від ураження електричним струмом серед населення
- «Закарпаттяенергозбут» оголосило конкурс та розіграш подарунків за реєстрацію в чат-боті
- Керувати рахунками за електроенергію відтепер можна і в Telegram
- ТОВ «Закарпаттяенергозбут» нагадує, що потрібно знати отримувачам субсидії
- Закарпатцям нагадали: триває період передачі показників електролічильника
- Закарпаттяобленерго закликає не забути у новорічній метушні про передачу показників лічильника електричної енергії
- Оплачуєте рахунок за електроенергію через термінал? Переконайтеся, що обираєте правильні реквізити!
- Tolk нагадує населенню: при оплаті рахунків за електроенергію перевіряйте реквізити для оплати
- Графік відключенння світла на завтра, 9 грудня
- Закарпаттяобленерго пояснило, чому відбуватися зміна фактичного часу включення/відключення світла за чергою
- Включно по 3 грудня можна передавати показники електролічильника. Не баріться!
- У який із п’ятьох визначених днів краще передавати показники лічильника?
До цієї новини немає коментарів