Понад 100 підприємств на Закарпатті не можуть знайти працівників, попри приріст населення на 30%, — голова ОВА

Понад 100 підприємств на Закарпатті не можуть знайти працівників, попри приріст населення на 30%, — голова ОВА
На Закарпатті понад 100 підприємств не можуть знайти працівників, навіть попри приріст населення під час війни на 30%. Про це повідомив голова Закарпатської обласної військової адміністрації Віктор Микита, — йдеться у публікації на сайті ОВА.

 

Посадовець зустрівся 2 серпня в Ужгороді з представниками бізнесу та працедавцями. Микита розповів, що наразі Закарпаття є лідер серед регіонів за показниками економічного зростання. "Ми збільшили частку місцевих підприємців на ринку області, релокували понад 400 компаній, забезпечили планові надходження до бюджетів усіх рівнів у надскладний час. Регіон прийняв і розмістив близько 300 тисяч внутрішньо-переміщених осіб, які сьогодні проживають у наших громадах", — повідомив голова ОВА.

"Разом з тим виникла деструктивна тенденція, за якої більше сотні підприємств, зокрема й релоковані, не можуть знайти в достатній кількості працівників на території області. І це з урахуванням приросту населення краю майже на 30%. Щось працює не так, що саме та як налагодити цю роботу — головне питання зустрічі. Механізм повинен бути зрозумілим для всіх і спільно інтегрованим в економічне середовище Закарпаття", — зазначив Віктор Микита.

За словами чиновника, на базі обласної військової адміністрації створили робочу групу, яка проаналізує ефективність роботи центрів зайнятості області та можливості їхньої оптимізації.

 

02 серпня 2022р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів