За згадку віку чи статі – штраф: роботодавців каратимуть гривнею за некоректні вакансії

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міністерство економіки України.
“Йдеться про недотримання заборони про згадування у рекламі про вакансії таких умов, як раса, колір шкіри, вік, стать, політичні, релігійні та інші переконання або інші ознаки, не пов’язані з характером роботи або умовами її виконання”, - уточнили у відомстві.
Так, у разі порушення цієї вимоги передбачений штраф у десятикратному розмірі мінімальної заробітної плати - 65 тисяч гривень.
Щоб стягнути кошти з рекламодавця, Державна служба з питань праці має підготувати розпорядчий документ про накладення штрафу на підставі акту перевірки і надіслати його рекламодавцю.
Санкція сплачується рекламодавцем у державний бюджет за місцем його реєстрації протягом 15 днів з дня отримання документу від Держпраці.
Порушник також має право звернутися до Держпраці або суду для оскарження рішення про штраф.
До теми
- 14-16 серпня на Закарпатті зберігатиметься висока пожежна небезпека
- Закарпаття: на перевізника складено матеріали за порушення під час здійснення міжнародних пасажирських перевезень
- На Рахівщині 20-річного хлопця госпіталізували після укусу змії
- На Свалявщині 5-річна дитина отримала опіки окропом
- На Закарпатті виявили низку порушень під час пасажирських перевезень
- В Ужгороді на «Авангарді» відбудеться великий футбольний фестиваль «Талантікос»: як долучитися
- На Закарпатті виявили порушення під час міжнародного перевезення пасажирів
- На Мукачівщині зафіксували масовий мор риби
- Автобус до Хорватії зупинили на Закарпатті: водій користувався чужою чіп-картою
- Діти Захисників із Закарпаття та Сумщини вирушили на оздоровлення до Австрії
- З початку року 148 учасників бойових дій скористалися послугами обласної служби зайнятості
- Внаслідок негоди на Закарпатті пошкоджені житлові будинки й теплиці
- Податківці Закарпаття виявили порушення під час продажу побутової техніки: застосовано понад 1,1 млн грн штрафних санкцій
- Визначили переможців фотоконкурсу «Закарпатська весна»
- На Закарпатті виявили 265 порушень режимів праці та відпочинку водіїв — сума штрафів сягнула понад 106 тисяч гривень
- На Закарпатті зустріли бійців 94-го прикордонного загону, які повернулися з передової
- Діти із Закарпаття вирушили на літній відпочинок до чеської Височини
- На Закарпатті начальниця відділення Укрпошти програла в казино 170 тисяч гривень, призначених для пенсій
- У Карпатах стартував ретрит для ветеранок і військовослужбовиць
- На Закарпатті перевізника оштрафують на понад 36 тисяч гривень за чужу чіп-картку та порушення режиму праці

До цієї новини немає коментарів