Поліцейські Закарпаття направили для судового розгляду справу щодо незаконного видобутку корисних копалин

Нещодавно співробітники поліції Закарпаття, у співпраці зі Службою безпеки України та оперативниками УСР, викрили колишнього керівника одного з приватних акціонерних товариств на незаконному видобутку та збуті корисних копалин загальнодержавного значення. Тобто в момент призупинення дії відповідних державних ліцензій було незаконно видобуто 113 тисяч кубічних метрів андезиту та в подальшому його збували як на Закарпатті, так і на території інших регіонів. За висновками експертів, такими протизаконними діями державі завдано збитків на суму 271 мільйон гривень.
Слідчі Головного управління поліції області, за процесуального керівництва Закарпатської обласної прокуратури, кваліфікували такі дії за ч. 4 ст. 240 Кримінального кодексу України, тобто Порушення правил охорони або використання надр, незаконне видобування корисних копалин. Слідчі провели ретельне об’єктивне розслідування та, зібравши достатньо доказів, сформували обвинувальний акт, який разом з матеріалами кримінального провадження скерували для судового розгляду.
Відповідно до санкції інкримінованої статті за такі дії обвинуваченому загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років.
До теми
- Разом і поза фронтом: поранених воїнів 128-ї бригади відвідали побратими
- У селі Шаян відкрили сучасний медичний центр – для відновлення здоров’я та реабілітації
- Поліцейський-ветеран із Закарпаття Владислав Горнодь виборов призове місце на міжнародному турнірі з джиу-джитсу
- На Рахівщині поліцейські затримали підозрюваного у смертельному побитті чоловіка
- В Ужгороді підбили підсумки міжнародного проєкту «Зелені скарби Карпат»
- Програшний варіант: водійка легковика намагалася перевезти через кордон безакцизні сигарети
- В Ужгороді стартував Перший відкритий чемпіонат області з кібербезпеки «TEIB-2026»
- Заподіяв смертельний удар в серце: поліція Хуста затримала підозрюваного в умисному вбивстві чоловіка
- Поліцейські Закарпаття розслідують автотрощу в селі Ракошино: один чоловік загинув, ще один – травмований
- Тютюнові «пояси»: на кордоні з Угорщиною зупинили трійко закарпаток, що «утеплилися» сигаретами
- Студент із Закарпаття став кращим в Україні на конкурсі фахової майстерності «EdUP Welding Cup 2026»
- На Мукачівщині внаслідок ДТП загинула людина, ще одну травмовано
- Увага! Тимчасове обмеження руху в селі Ракошино через ДТП з потерпілими
- Працівники ДСНС знешкодили на Закарпатті два вибухонебезпечні предмети
- В Ужгороді обговорили новий Суспільний договір для післявоєнної України
- Закарпатські газовики оголосили про нові вакансії у різних районах області
- В Ужгороді затримали солдата у СЗЧ, який намагався підкупити посадовця Військової служби правопорядку, щоб повторно втекти зі служби
- Навчалися й ділилися досвідом: на Закарпатті провели міжнародний тренінг з реабілітації та протезування
- Боєць 128-ї Закарпатської бригади здобув «срібло» на конкурсі кращих інструкторів корпусу
- В Ужгороді вогнеборці ліквідували пожежу в закладі громадського харчування

До цієї новини немає коментарів