В одному з районів Ужгорода буде відсутнє водопостачання

Роботи планується розпочати близько 10:00 і продовжуватимуться вони до їх завершення (орієнтовно – до 12:00).
В зв’язку з цим, тимчасово, протягом проведення робіт, буде призупинено водопостачання на частині території правобережної частини міста.
А саме, в районі обмеженому вулицями Митна – Собранецька – Єньківська (в тому числі, райони вулиць Загорська, Закарпатська, Добролюбова, Івана Франка, Щедріна, Довженка, Боженка, набережна Незалежності, площа Бабушкіна).Водопостачання буде відновлено одразу ж по завершенні робіт.
З відновленням водопостачання, необхідно, по-можливості, пропустити воду через систему змивних бачків, для її швидшого освітлення та не вживати воду в сирому вигляді до повного її освітлення.
Адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород»
До теми
- Водій, фігурант смертельної ДТП біля Ужгорода, перебуває під цілодобовою охороною в медзакладі
- Ужгородська міська дитяча лікарня отримала гуманітарну допомогу від СОС Дитячі Містечка Україна
- За матеріалами поліції Ужгорода судитимуть зловмисників, які причетні до серії підпалів авто в обласному центрі
- На об'їзній Ужгорода сталася смертельна ДТП
- Нову державну нагороду – медаль «Майбутнє України» – отримала ужгородська школярка Кіра Обединська
- Судовий вирок за зраду: в Ужгороді двох колаборантів засуджено до 13 років за службу окупантам
- Вихованцям «Дороги життя» в Ужгороді влаштували свято
- В ужгородському скансені встановили сенсорний інформаційний термінал
- Свідоцтва випускникам, щирі оплески, музика серця та благодійність — в Ужгородській музичній школі №1 урочисто завершили навчальний рік
- «Покоління тих, кому болить» – в Ужгороді відбулася прем’єра фільму під відкритим небом
- Патрульні виявили на Ужгородщині водія у стані наркотичного сп’яніння
- 176 ужгородських школярів відзначили грошовими преміями за високі досягнення у навчанні та наукових здобутках
- На Закарпатті організували свято для 200 дітей із вразливих категорій
- 80 000 гривень на підтримку захисників зібрали в Ужгороді під час першого у цьому сезоні благодійного велозаїзду «Big City Ride»
- У центрі Ужгорода - масштабне свято для дітей
- Нетверезе керування та ДТП: патрульні оперативно розшукали порушника в Ужгороді
- Двоє науковців УжНУ увійшли до складу Науково-консультативної ради при Верховному Суді України
- Завтра, 1 червня, міська рада запрошує діток на активності та розваги у центрі Ужгорода
- Поліцейські Ужгорода затримали раніше судимого за майнові злочини закарпатця, який пограбував АЗС
- В Ужгороді пролунав останній дзвоник для понад 2,5 тисячі випускників шкіл
До цієї новини немає коментарів