На Закарпатті у ДТП загинув 15-річний хлопець

Вчора, 19 серпня, до поліції надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду з потерпілими у селі Синевир, що неподалік Міжгір’я. За викликом прибула слідчо-оперативна група, працівники якої встановили попередні обставини ДТП. Наразі відомо, що 15-річний водій незареєстрованого скутеру «SPARK» здійснював поворот ліворуч, виїхав на зустрічну смугу руху, де зіткнувся з 22-річним водієм мотоцикла «KAYO», який рухався своєю смугою руху. За кермом мотоцикла перебував 22-річний мешканець села Негровець Хустського району.
Обоє водіїв отримали тяжкі травми та були госпіталізовані до лікарні. Вже в медичному закладі, під час надання невідкладної допомоги, 15-річний хлопець помер. Водія іншого мотоцикла, який тепер перебуває у реанімації, поліцейські освідчили. З’ясувалося, що за кермом він перебував у стані сп’яніння (0,57 проміле).
За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху, що призвели до смерті або заподіяли тяжкі тілесні ушкодження, слідчі поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України. Транспортні засоби учасників аварії поміщено на арештмайданчик. У справі буде призначено ряд експертних досліджень для встановлення всіх об’єктивних обставин справи.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- На Закарпатті протягом 2025 року зафіксовано 5 випадків зґвалтування неповнолітніх
- На Закарпатті триває ремонт опори газопроводу, яку підмило через паводок
- Ще один Центр життєстійкості офіційно відкрили на Закарпатті
- На Берегівщині запрацював Центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Оберіг»
- До уваги закарпатців! Графік погодинних включень/відключень електроенергії на 27 січня
- У Пилипецькій громаді відкрили ЦНАП
- У Кам’янській територіальній громаді сьогодні відкрили оновлений сервісний центр МВС
- ДТП з мікроавтобусом із дітьми між Перечином та Зарічовим: є постраждалі
- На Закарпатті військові НАТО і Сил оборони України піднялись на Говерлу й відкрили мурал Армії громад України
- У Перечині відкрили відремонтований корпус початкової школи Ліцею ім. Героїв 68-го батальйону
- Три родини Героїв отримали ключі від власних осель в Ужгороді
- У Сваляві вперше відбувся дієцезіальний Фестиваль колядок
- На канікули до Угорщини: 205 дітей військовослужбовців, загиблих воїнів вирушили на оздоровлення
- Від початку року Закарпаття вже стало новим домом для понад 20 сімей, які через війну були вимушені залишити рідні оселі
- Закарпатський обласний краєзнавчий музей запрошує на тематичні заходи, присвячені знаковим подіям в історії краю та України
- Закарпаття втратило через пожежу пам'ятку архітектури XVIII століття
- Поблизу Мукачева чоловік потрапив під поїзд
- Коляда з берегів Тиси: закарпатці представили Україну на фестивалі в Румунії
- Оголошено переможців фотоконкурсу «Закарпатська осінь»
- В Ужгороді – традиційні «Коляди в старому селі»

До цієї новини немає коментарів