СБУ закликає українців бути пильними і дотримуватися безпекових рекомендацій

Адже за шість місяців повноцінної війни ворог продемонстрував свою цинічну політику щодо мирного населення. Майже щодня з боку рф відбуваються запуски ракет, удари по цивільній і житловій інфраструктурі, що спричиняють загибель людей, руйнування та пожежі.
Від них потерпають міста і села в будь-якому куточку України.
Ворога особливо зачіпає незламність українських захисників та наш патріотизм. Тож, зважаючи на дії країни-терориста та її тяжіння до символізму, провокацій можна очікувати і в найближчі святкові дні.
Сили безпеки та оборони України, як завжди, роблять все задля безпеки громадян. Але наразі важливі пильність і обачність кожного громадянина.
Відтак закликаємо українців:
- не ігнорувати сигнали повітряної тривоги і перебувати в укриттях;
- обмежити відвідування масових заходів у публічних і громадських місцях;
- повідомляти правоохоронні органи про підозрілі предмети та осіб, які перебувають у неналежних місцях.
Та головне, у будь-який час – допомагати українським захисникам наближати нашу Перемогу! Все буде Україна!
Нагадуємо, що в Управлінні СБУ в Закарпатській області працює спеціальна гаряча лінія +38 (097) 256 54 30, а також відповідна електронна пошта: [email protected]
Інформація, отримана через телефон довіри СБУ, є конфіденційною і буде ретельно перевірена.
УСБУ в Закарпатській області
До теми
- За минулий тиждень на Закарпатті притягнули до відповідальності за нетверезе керування 15 водіїв
- Під прикриттям гравійного бізнесу переправляли чоловіків через кордон: поліція Закарпаття викрила злочинне угруповання
- Закарпатського Героя – прикордонника посмертно відзначили державною нагородою
- Прозорро. Продажі – митні аукціони від Закарпатської митниці
- Військовослужбовці Чопського загону затримали поблизу кордону зі Словаччиною трьох жителів Дніпропетровщини
- На Закарпатті правоохоронці блокували схему незаконного переоформлення авто через реєстр МВС
- СБУ та Нацполіція заблокували нову «ухилянтську схему» на Закарпатті
- Прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно закарпатця, який воює на боці окупантів
- На Закарпатті відновили міст через гірську річку
- За минулий тиждень поліцейські Закарпаття розшукали 9 водіїв, які залишили місце ДТП
- Подвійне вбивство пенсіонерів на Берегівщині - за доводами прокурора підозрюваний надалі залишатиметься під вартою
- Закарпатський обласний центр підготовки населення до нацспротиву відкриває 10-й набір на навчальний курс
- На Закарпатті СБУ та Нацполіція ліквідували черговий «трансфер» ухилянтів до ЄС
- В Ужгороді протягом двох тижнів можна переглянути виставку дитячих робіт «Листівка миру»
- Завищені премії та «загублені» приміщення – порушення на понад 5 мільйонів гривень виявили закарпатські аудитори під час ревізії «швидкої»
- Закарпаття представило досвід підтримки ветеранів на Всеукраїнському форумі в Києві
- В Ужгороді відбудуться прем’єрні покази вистави «Загадкові варіації»
- У пунктах пропуску на Закарпатті встановили бетонні загородження — речник ДПСУ
- Закарпатські податківці передали сучасні снайперські приціли для територіальної оборони
- Мукачівський історичний музей відсьогодні змінює графік роботи

До цієї новини немає коментарів