В Ужгороді вшановують пам'ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність (ФОТО)

29 серпня обрано не випадково – як нагадування про одну з найкривавіших подій війни на сході України – Іловайську трагедію.
Пам'ять Героїв вшанували і в Ужгороді. Меморіальний захід відбувся на Пагорбі Слави, віддати шану загиблим прийшли керівники Закарпатської області та Ужгорода, правоохоронці, військові, громадськість.
Оркестр Закарпатської обласної філармонії виконав Гімн України. Усіх загиблих вшанували хвилиною мовчання.
Після цього присутні понесли соняшники до меморіалу, також квіти поклали на могили захисників – як тих, хто віддали свої життя за Україну з 2014 року, так і тих, хто поліг у боротьбі з російськими ворогами після пекельного 24 лютого.
Ужгородська міська рада. Офіційна сторінка




































До теми
- На Закарпатті прикордонники затримали переправника та чоловіка, якого той мав доставити до кордону зі Словаччиною
- Вперше в історії незалежної України: на Закарпатті запускають повний цикл виробництва лопатей вітроенергетичних установок
- Патрульна поліція вже перевірила на Закарпатті понад 120 шкільних автобусів перед початком навчального року. Що виявили?
- Закарпатський центр підготовки населення до нацспротиву проводить набір на новий курс
- На Закарпатті двом організаторам незаконної оборудки обрали запобіжний захід
- Врожай зернових в області перевищив торішній, соя та соняшник втратили позиції
- За матеріалами поліції Хустщини до 12 років ув’язнення засуджено чоловіка за умисне вбивство односельця
- У Мукачеві поліція затримала підозрюваного у переправленні військовозобов’язаних через кордон
- «Контракт 18–24» для 128 ОГШБр розширено на новий напрямок: оператори безпілотних систем.
- За матеріалами БЕБ судитимуть закарпатку, яка забезпечувала роботу нелегального грального закладу
- На Закарпатті прокуратура довела вину колишньої очільниці МСЕК, яка у декларації «приховала» 9 гектарів землі
- На Закарпатті ДБР перекрило «стежку» через кордон, якою правоохоронець переправляв чоловіків до Словаччини
- Не виконував рішення суду та їздив нетверезий: у Мукачеві патрульні зупинили порушника
- Прокурори Закарпаття передали партію дронів для військових 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади
- 1170 пожеж в екосистемах Закарпаття ліквідовано з початку року
- Крадіжка понад 33 тис $ готівки в умовах воєнного стану: за клопотанням прокурора підозрюваного взято під варту
- На самокатах до ЄС: прикордонники зупинили двох ужгородців за 300 метрів від Словаччини
- 7 років позбавлення волі з конфіскацією майна: засуджено організатора міжрегіонального каналу збуту наркотиків на Закарпатті
- Ужгородський ліцей №19 - приклад успішної реформи шкільного харчування
- 3-5 вересня в Ужгороді відбудеться ІІІ Всеукраїнський форум міської мобільності-2025 - Uzhhorod Urban Mobility Forum 2025
До цієї новини немає коментарів