Пункт пропуску "Вилок" на кордоні з Угорщиною тимчасово пропускатиме тільки пішоходів. У чому причина?

Пункт пропуску "Вилок" на кордоні з Угорщиною тимчасово пропускатиме тільки пішоходів. У чому причина?
Пункт пропуску "Вилок" на кордоні з Угорщиною 30 вересня пропускатиме тільки пішоходів. Про це повідомили на сторінці Західного регіонального управління Держприкордонслужби у Facebook.

 

"У зв’язку з несправністю бази даних митниці в пункті пропуску "Вилок" наразі здійснюється лише оформлення осіб, які перетинають кордон у пішому порядку", — йдеться в повідомленні.

Прикордонники просять громадян врахувати дану інформацію під час планування закордонних поїздок та, по можливості, обирати інші пункти пропуску для перетину кордону.

 

30 вересня 2022р.

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів

Залишити коментар:

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!

Необхідні поля позначені наступним символом:*