СБУ завершила розслідування стосовно ще 3 колаборантів на Луганщині

Слідчі СБУ в Закарпатській області зібрали докази добровільної співпраці з ворогом начальників «відділу освіти адміністрації Троїцького району лнр» та «Сватівського районного управління Пенсійного фонду лнр», а також начальника «слідчого відділу Новоайдарського районного відділу поліції мвс лнр». Усім їм оголошено про підозру за ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України. Встановлено, що псевдопосади керівників «відділу освіти адміністрації Троїцького району лнр» та «Сватівського районного управління Пенсійного фонду лнр» зайняли дві мешканки Луганської області, які від початку російської агресії «з ідейних переконань» перейшли на бік ворога.
Ще один місцевий мешканець з числа пенсіонерів прагнув довести свою лояльність загарбникам після окупації і добровільно очолив «слідчий відділ Новоайдарського районного відділу поліції мвс лнр». Обвинувальні акти у кримінальних провадженнях за ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України стосовно усіх трьох фігурантів уже скеровано до суду для розгляду по суті. Усі викриті колаборанти обов’язково відповідатимуть перед законом.
Викривали зрадників співробітники ГУ в Донецькій та Луганській областях. Досудове розслідування за даними фактами здійснювали слідчі Управління СБ України в Закарпатській області під процесуальним керівництвом Закарпатської обласної прокуратури.
Пресслужба УСБУ в Закарпатській області
До теми
- Ужгородський суд визнав матір винною у трагедії, яка забрала життя її малолітньої доньки
- Недотримання митних правил призвело до складання понад 850 протоколів на чверть мільярда гривень
- Президент присвоїв 26 полку Нацгвардії України почесне найменування «Закарпатський»
- Помер співак Степан Гіга
- У Закарпатському музеї народної архітектури та побуту триває марафон передріздвяних майстер-класів
- В Ужгороді презентували масштабну новорічну експозицію дитячих робіт
- За матеріалами поліції Іршави уродженця Луганщини засуджено до максимального покарання за вбивство співмешканки
- Прокурори в апеляції підтвердили вирок депутату, який пограбував та ув’язнив п’ятьох іноземців
- Шахраї використовують світлини військових для рекламування фальшивих посвідчень водія
- Курс із ідентифікації військовослужбовців за стоматологічним статусом проводять в Ужгороді
- На Закарпатті прокурори зупинили спробу створити фіктивний борг держави на 32 млн грн
- Гуманітарна місія «Проліска» отримала премію Нансена від УВКБ ООН
- До 7 років ув’язнення засуджено мешканця Білок за організацію каналу втечі військовозобов’язаних
- «День прав людини — громада як відправна точка захисту прав дитини в Україні» - форум на Закарпатті
- «Світло над Чесляндією»: закарпатські поліцейські написали казку, яка увійшла до освітніх матеріалів НАЗК
- За минулий тиждень закарпатські патрульні поліцейські винесли 646 постанов за перевищення водіями дозволеної швидкості
- На Закарпатті вдруге пройшов регіональний форум «Голос молоді»
- Пожежа на території Свято-Покровського монастиря в селі Кострина ліквідована – ДСНС
- Комедійний мультфільм «Наша файта» презентують на міжнародному анімаційному форумі Cartoon Movie
- Акцент на створенні мішаних лісів: лісівники Карпатського регіону підбили підсумки лісокультурної кампанії 2025 року

До цієї новини немає коментарів