Ужгородські патрульні допомогли жінці замінити пошкоджене колесо

Подія трапилася вчора, на площі Корятовича, в Ужгороді. Під час патрулювання, близько півночі інспектори побачили автівку Volkswagen з увімкненою аварійною сигналізацією, на узбіччі дороги. Поліцейські зупинилися і спитали у жінки, що трапилося.
Водійка розповіла, що пробила ліве колесо і не може замінити на запасне. Інспектори одразу запропонували допомогу. Невдовзі патрульні замінили пошкоджене колесо на запасне. Жінка подякувала охоронцям порядку і змогла продовжити свою поїздку.
Патрульна поліція Закарпатської області
До теми
- 20 років на сцені: Академічний симфонічний оркестр обласної філармонії дав великий концерт
- Поліцейські поліції охорони Закарпаття запобігли спробі самогубства в Ужгороді
- Кінолога Чопського прикордонного загону та його вівчарку відзначили на всеукраїнській церемонії «Чотирилапі захисники»
- У Закарпатській обласній дитячій лікарні застосовують сучасні малотравматичні методики для лікування деформацій кісток
- Поліцейські Ужгорода затримали зловмисника, який побив охоронця одного з місцевих магазинів
- У селі Іза на Закарпатті зафіксували спалах вірусного гепатиту A - фахівці рекомендують утриматися від поїздок туди
- Закарпатський народний хор увосьме представить арт-проєкт «Зіркове майбутнє Срібної Землі»
- Із початку листопада на Закарпатті притягнули до відповідальності за нетверезе керування 21 водія
- Поліція Закарпаття розслідує ДТП у Королеві, що призвела до смерті неповнолітнього
- В Ужгороді патрульні розшукали зниклу дитину
- Наркооранжерея в багатоповерхівці: жителя Мукачева засудили за збут метамфетаміну
- 5 років позбавлення волі: на Закарпатті чоловіка вдруге покарали за антиукраїнські заклики в забороненій соцмережі
- Поліція Закарпаття розслідує ДТП з потерпілими на Тячівщині
- Напав на ужгородку та пограбував її: поліцейські затримали чоловіка, причетного до злочину
- За матеріалами СБУ заочний тюремний вирок отримав клірик рпц, який «благословляв» убивства українців та фінансував окупантів
- «Обрахувався» на кордоні: українець втратив незадекларовану валюту на 1 млн грн
- Поліція Закарпаття викрила групу залізничників, які викрадали дизпаливо з локомотивів «Укрзалізниці».
- На Закарпатті офіційно запрацювало сучасне напіввідкрите стрільбище
- Президент вручив державні нагороди військовим 128-ї закарпатської бригади
- В Ужгороді рятувальники ліквідували пожежу на території приватного домоволодіння

До цієї новини немає коментарів