В Ужгороді поліція вилучила у зловмисника наркотиків на майже 70 тис гривень

Співробітники дізнання та Управління боротьби з наркозлочинністю поліції Закарпаття отримали оперативну інформацію щодо причетності 30-річного чоловіка до наркозлочину. Для отримання доказової бази поліцейські провели ряд заходів, за результатами яких встановили час та місце отримання фігурантом партії наркотиків.
Зловмисника зупинили вже з одержаним «товаром»: у 30-річного жителя Великого Березного вилучили пакунок з кристалічною речовиною метамфетамін. Вага вилученого склала близько 20 грамів. За фактом незаконного зберігання наркотичних речовин чи психотропних засобів дізнавачі Ужгородського районного управління поліції внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 309 Кримінального кодексу України.
Наразі оперативники встановлюють канали надходження наркотиків до фігуранта та перевіряють його на можливу причетність до збуту.
До теми
- На Закарпатті поліція врятувала дітей від експлуатації та затримала матір, яка передавала їх «в оренду»
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція та прикордонники ліквідували ще два трансфери ухилянтів до ЄС
- На кордоні зі Словаччиною затримали групу порушників
- В Ужгороді до 7 років позбавлення волі засуджено двох переправників ухилянтів
- До 12 тисяч доларів за «перехід»: на Закарпатті блоковано три схеми бізнесу на незаконних втечах за кордон
- На Закарпатті за березень викрито 12 учасників схем незаконного переправлення військовозобов’язаних
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція та прикордонники блокували черговий трансфер ухилянтів до ЄС
- Понад 2,2 кг наркотиків намагалися ввезти в Закарпаття: поліція затримала наркокур’єра з Дніпра
- На Мукачівщині поліція затримала торговця зброєю: з незаконного обігу вилучено автомат Калашникова та бойові гранати
- Два канали незаконного переправлення осіб через кордон ліквідували оперативники Мукачівського прикордонного загону
- СБУ викрила угорського спецслужбіста, який керував агентурною мережею Будапешта на Закарпатті у 2025 році
- 62-річний житель Івано-Франківщини збирався переправити в Румунію свого 25-річного земляка
- На Закарпатті судитимуть 12 учасників злочинної групи – арештовано майно на майже 20 млн грн
- На Закарпатті поліція заблокувала ще три канали переправлення осіб через кордон: затримано чотирьох підозрюваних
- Оперативники Чопського загону ліквідували канал незаконного переправлення осіб через державний кордон
- Упродовж доби на Закарпатті поліція припинила злочинну діяльність двох наркоторговців
- Масштабне виробництво наркотиків на Закарпатті: перед судом постануть дев’ятеро учасників злочинної організації
- Біля кордону зі Словаччиною затримали іноземця
- Двох переправників затримали на Закарпатті прикордонники разом зі співробітниками поліції та СБУ
- Правоохоронці задокументували факт спроби підкупу військовослужбовця Мукачівського прикордонного загону

До цієї новини немає коментарів