В Ужгороді затримали підозрюваних у грабіжництві. Чоловіки уже мали судимість

В Ужгороді затримали підозрюваних у грабіжництві. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила поліція Закарпатської області.
До поліцейських звернувся чоловік, який розповів, що неподалік проспекту Свободи на нього напали троє невідомих чоловіків. Вони викрали у нього телефон і побили, після чого втекли. Правоохоронці встановили, що ними виявились троє чоловіків, які уже раніше були судимі, зокрема за озброєний розбійний напад.
Поліція повернула чоловіку телефон, а обвинувачуваних взяли під варту. Якщо провину буде доведено, їм загрожує ув'язнення до 10 років. Окрім цього, суд вже розглянув клопотання слідчого та обрав для підозрюваних запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без можливості внесення застави.
До теми
- Виключили з військового обліку близько 1200 осіб: поліцейські Закарпаття спільно з ДБР викрили експосадовців Мукачівського РТЦК та СП
- В Ужгороді попрощалися із 50-річним солдатом Володимиром Йорданом
- $10 тисяч за переправлення до ЄС: на Закарпатті викрито дві схеми незаконного перетину кордону
- Ужгород в жалобі: сьогодні в місті попрощалися із 31-річним солдатом Богданом Югасом
- Завтра, 6 серпня, в Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Володимиром Йорданом
- В Ужгороді перевіряють інформацію про поні, якого використовували для розваг у спеку
- В Ужгородському замку завтра відкриють виставку «Роми Закарпаття: історія, пам’ять, гідність»
- У Закарпатському драмтеатрі розпочали капітальне оновлення глядацької зали
- В Ужгороді чадним газом отруїлися 12-річна дівчинка та її мама
- 75 351 гривню зібрали в Ужгороді під час благодійного велозаїзду Big Сity Ride
- Унікальний стінопис захристії кафедрального собору в Ужгороді відновлюють реставратори
- До уваги водіїв! Завтра, 1 серпня, на площі Шандора Петефі в Ужгороді обмежать паркування авто
- Ужгородський замок отримав цифрового двійника, який зберігає понад 700 років його історії
- Трагічна ДТП на Ужгородщині: загинули 16-річний водій мотоцикла та 60-річна жінка
- Ужгород прийняв Всеукраїнський форум проєктних рішень для розвитку ромських громад
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція, прикордонники та прокуратура блокували ще три нових «трансфери» ухилянтів до ЄС
- Команда міжнародного проєкту EFFUSE-win готується до осінніх польових досліджень та продовжує моніторинг інвазійних видів на Закарпатті
- Сьогодні в Ужгороді попрощалися із 44-річним солдатом Андрієм Куном
- Згубив зв'язок з мамою через розбитий телефон: в Ужгороді поліцейські допомогли дитині повернутися додому
- В Ужгороді попрощалися із загиблим захисником України

До цієї новини немає коментарів