Ужгородську "Батьківщину" очолив Павло Федака

6 травня 2006 року відбулося засідання бюро Закарпатської обласної організації ВО "Батьківщина".

 

Було прийнято рішення про призначення в.о. голови Ужгородської міської організації "Батьківщини" депутата Ужгородської міської ради від фракції БЮТ Павла Федаки.

У 2004 році Павло Федака був одним із керівників Ужгородського штабу коаліції "Сила народу". Є
головою управи крайової "Просвіти" та помічником-консультантом народного депутата України
Левка Лук’яненка.

Влас. кор.

 

09 травня 2006р.
-->

До теми

Коментарі:

  1. сенк 2007-05-24 / 23:22:00

    БЮТ в Ужгороді буде або самостійною партією, або філією Народної партії Рати, як при Федаці

  2. kvadrat 2006-05-16 / 13:29:00

    У БЮТі все буде номально і скільки б не розказували про злих геніїв Ратушнякв чи Кеменяша чи ще когось скоро пройдуть партійні конеферкнції, які і визначать хто керуватиме і в місті і в області.

  3. 2006-05-12 / 18:51:00

    Правильно, Кириле! Хай стане Ратиним холуєм.Тоді не зможе розпоряджатися (думати)навіть власною задницею. Бо її буде хоснувати Рата...

  4. Кирило 2006-05-12 / 15:19:00

    Федака тримайся, і не слухай балогівсько-цапівських холуїв. Ці амеби думають задницями. Вони занадто примітивні, щоб давати оцінки.

  5. Снайпер 2006-05-12 / 14:20:00

    Бютівська публіка - "напів-вагітні" чоловіки, які "здоюють" Юльку де тільки можуть.Але, здається, їй це подобається... В черговий раз використають, як "дівицю" та й викопнуть. Регіонали всеодно домовляться з Ющенком за розподіл сфер впливу. Під гаслом: "Разом рятуємо Україну від розколу!" - впарять "електорату", що це єдиний вихід "в інтересах всієї Неьки" і будуть ще п"ять років на спині у народу їздити. А що - не йти ж дійсно на нові вибори... Ще ті бабки не відбили, а вже нові вкладати...

  6. Пашка 2006-05-11 / 18:21:00

    Правду написав про БЮТ їхній бувший партієць Дмитро Чобіт, що БЮТ є "Монолітне БОЛОТО"!!! Лохи лохами. Невже так можливо безголово і тупо обісРАТИсь між собою та перед усіми іншими партіями? Відсутність чіткої вертикалі та нестримне бажання нового керівництва багато нахапати під Ратою, приведе до того що втратять вагу та повагу, та ще й проблем собі наживуть.

  7. Ратиному Аналітику 2006-05-11 / 09:59:00

    БЮТ мав реальний шанс створити коаліцію в облраді. Просрав завдяки Сербайлові і камишу. Розкол БЮТу-теж справа їх рук. Та ж ситуація тепер повторюється в Ужгороді.ПРИЗНАЧЕННЯ смолавого Федаки-це крок на консолідацію БЮТу і спосіб творення нової партії? На мою думку, це новий розкол, який лише ослабить БЮТ і той впаде під Рату. Чого і домагається Сербайло, який в такий спосіб робить на БЮТі свій бізнес

  8. Аналітик 2006-05-11 / 09:12:00

    Об"єктивно, Андрій Сербайло найбільш навчений, для політичної роботи, у тому, крайовому, БЮТівському сонгмі. Має відповідні знання (три вищі управлінські школи), має відповідний радянський і, вже український, управлінський досвід (міськом комсомолу, заступник міського голови, бізнес проекти). Його проблема в тому, що він ОДИНАК! Ні- навколо крутиься немало різних, часом навіть цікавих, людей. Але ц е, на жаль, ще не КОМАНДА! На такому рівні грати у власну політичну гру, проти Балоги чи ще проти когось - утопія. Тільки зараз він робить якісь білш-менш логічні кроки. Та це й зрозуміло - на минулих виборах він скочив "у потяг", який вже йшов на повному ходу. До тогож з "машиністом" частіше п"яним, ніж тверезим... Та це, на жаль, проблема всієї БЮТ. Юлька зібрала людей під задачу. Мовляв візмемо вибори, а там хч трава не рости. Невже новітня українська історія знову нічого не вчить? За всі останні чотирі парламентські каденції - вибори вигравали одні, а "керували" інші. Що, щось змінилося?
    Тобі, Андрію, потрібно формувати дійсно КОМАНДУ. Тому дикому, барвівському, капіталізму можна протиставити лише хорошу команду профессіоналів. Ці ж вибори не останні. А ти доста ще молодий, аби хлюпати носом. Зберися і надери їм задницю. Не заради Юльки чи ще когось. Заради Закарпаття.

  9. 2006-05-10 / 16:43:00

    Юля створює нову партію у якій небуде місця таким прошвандовкам як Сербайло, Салонтай, Федака, Шекета. А Сербайло так і залишиться невдахою - в.о. голови, тільки вже не зрозуміло чого.

  10. сорри 2006-05-10 / 11:40:00

    Погоджуюся, що питання керівника - питання самої організації. Але ще не чув про таку практику, щоби керівника міської організації примусово ПРИЗНАЧАЛИ на бюро обкому. Це щось нове в "демократичній" практиці партійного будівництва

  11. Сергій 2006-05-10 / 11:09:00

    Питання голови партії, це є виключно внутріпартійне питання, вважаю, що як рішать партійці - так і буде правильно, незалежно від того, що це буде Федака, Фединець чи будь-хто інший

  12. 2006-05-10 / 10:56:00

    про яких ти справжніх батьківщиновців говорив? То хто? нема там справжніх, як і нема справжніх в НСНУ. Справжні лише в комуністів

  13. 2006-05-10 / 10:13:00

    А де коменти по Федаці? Тут не було ніяких матів і образ.Для чого стирати? Щоби Ужгород не знав, що це людина Рати, яка досі жодного відношення до "Батьківщини" не мала? Просто йде гра по підминанню ужгородського БЮТу під Рату.Сербайло, яблучник Бродського, який вбиває закарпатський БЮТ, вже отримав від Рати за це бабло за такий сценарій: сьогодні ПРИЗНАЧАЮТЬ зверху Федаку, завтра він витісняє з міської Батьківщини справжніх "батьківщинників", післязавтра (і це вже достовірна інформація)- "народні" фракції в облраді та міськраді повним складом вливаються в БЮТ.Привіт бютівцям і Юлі!