На Закарпатті 11 підприємців отримали компенсацію за генератори

Генератор вартістю 752 тисячі гривень закупило підприємство в Ужгороді, — розповів його директор Владислав Ремес. За його словами, генератор придбали за місяць до отримання компенсації.
"З 1 січня був відкритий доступ до подачі документів на компенсацію 30% від вартості генератора. Завантажили документи від фірми, завантажили документи на генератор і заявка була одразу прийнята. Підприємству було важко працювати, тому що світло у нас було по дві години на день", — сказав Владислав Ремес.
30 заявок від місцевого бізнесу вже розглянули, — розповів заступник голови Закарпатської ОВА Василь Іванчо. За його словами, термін розгляду 15 заявок продовжили. Чотирьом підприємцям відмовили через невідповідність умовам.
"Це буде постійна робоча група, яка буде щотижня, щосереди збиратися, де будуть в першу чергу починати з продовжених заявок з попередньої комісії і, відповідно нові заявки протягом тижня", — розповів Василь Іванчо.
За його словами, максимальна погоджена сума компенсації — 300 тисяч гривень, мінімальна — 1800 гривень. Директору підприємства Владиславу Ремесу за державною програмою повернуть 30% від вартості генератора, а це майже 226 тисяч гривень.
Суспільне Закарпаття
До теми
- На Закарпатті відбудеться “Мандрівний фестиваль” документального кіно Docudays UA: де й коли дивитися
- СБУ та Нацполіція заблокували нову «ухилянтську схему» на Закарпатті
- На Закарпатті СБУ та Нацполіція ліквідували черговий «трансфер» ухилянтів до ЄС
- Мукачівський історичний музей відсьогодні змінює графік роботи
- Чемпіон світу з боксу у важкій вазі Олександр Усик висловив символічну підтримку 128 Закарпатській бригаді
- В УжНУ з’явиться багатофункціональний студентський простір
- В Ужгороді відбулася ХІІ Міжнародна науково-практична конференція GeoTech Zakarpattya 2025
- Обласна станція переливання крові повідомляє про термінову потребу в донорах
- Сила єдності: військові 128-ї бригади допомагають своїм пораненим товаришам відновлюватися
- У музеї ім.Й.Бокшая протягом двох тижнів можна побачити творчий доробок відомого живописця Петра Фелдеші
- В Ужгороді вчетверте відбувся культурно-мистецький захід «Жива спадщина»
- УжНУ - 80 років! Міський голова Богдан Андріїв привітав колектив вишу із ювілеєм
- У водоймах Закарпаття сьогодні розпочинається заборона на вилов струмкової форелі
- Закарпатська станція переливання крові повідомляє про термінову потребу в донорах
- В Ужгороді відкриють виставку живопису Петра Шолтеса
- В Ужгороді вчетверте відбудеться культурно-мистецький захід «Жива спадщина»
- «Дорога життя» в Ужгороді відзначає 26-річчя: чверть століття турботи та підтримки людей з інвалідністю
- Завтра на площі Театральній в Ужгороді - благодійний мініярмарок до Дня захисників та захисниць України
- В Ужгороді завершується проєкт «Хібукі: терапевтичний друг для дітей героїв»
- «Народне вбрання крізь час і технології»: в Ужгородському скансені відкрили унікальну виставку

До цієї новини немає коментарів