ГУРТ РОМАНТИЧНИХ ГУЛЯК

ПРЕЗЕНТАЦІЯ “ТІЛА ЛУЧНИЦІ” ЗАВЕРШИЛАСЯ СТВОРЕННЯМ ЛІТЕРАТУРНОГО КЛУБУ

 

Днями в Ужгороді у переповненому приміщенні прес-клубу було презентовано еротичну збірку “Тіло лучниці”, котру видало відоме львівське видавництво “Піраміда”. Автори книжки -- Олександр Гаврош (поезії) та Олександр Войтович (репродукції) розповіли, як все почалося і чим воно закінчилося. Видавці зі Львова поділилися задоволенням своєю першою співпрацею із ужгородським письменником.

Цікаво, що презентація у прес-клубі годинною прес-конференцією не завершилася. Прихильники літератури перекочували у відомий снек-бар “Під замком”, де в традиціях “Молодої музи” початку ХХ століття було прийнято історичне рішення про заснування в Ужгороді довкола літературного неформального братства. У кількагодинному обговоренні за чаркою іршавського домашнього вина взяли участь як представники середнього покоління (Петро Мідянка, Василь Кузан, Олександр Гаврош, Сергій Федака, Михайло Рошко), так і молодого (Андрій Любка, Віктор Коврей, Ірися Ликович). Небайдужими залишилися й ті, які не пишуть, але споживають.

Попередня назва нового об’єднання -- “ГроГ” (“Гурт РОмантичних гуляк”). Мета – об’єднати розпорошені літературні сили, аби надати нового дихання крайовому письменству. До речі, подібні неформальні організації мають журналісти (журналістський клуб “НеТаємна вечеря”) та культурологи (“Культурне братство”). Ефективність їхньої роботи висока. До трійці тільки “ГроГ”у не вистачало...

 

16 травня 2006р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів