Закарпатські легкоатлети залишилися без медалей

Визначали кращих у бігових дисциплінах (60 м, 200 м, 400 м, 800 м, 1500 м, 3000 м, 60 м з/б, 2000 м з/п), спортивні ходьбі (5000 м), естафетному бігу (4 х 200 м), стрибкових дисциплінах (у висоту, довжину, з жердиною і потрійний) та штовханні ядра (6 кг у юніорів і 4 кг у юніорок).
Закарпатську область представляли двоє бігунів, а саме: Іван Кушнір та Антон Кацап. Наші легкоатлети викладалися на максимум, та піднятися на п’єдестал пошани їм не вдалося, хоч Іван був до цього дуже близьким, фінішувавши у бігу на 60м на четвертому місці.
Перемогу в командному заліку здобули столичні спортсмени (994 очки). На другому місці опинилися представники Житомирської області (611). Топ-3 замкнули легкоатлети з Київщини (594).
Олег МИКИТА, Карпатський об`єктив
До теми
- Ужгородські боксери вибороли «золото» та два «срібла» на міжнародному турнірі «Кубок Галичини»
- В Ужгороді стартував турнір пам’яті видатного закарпатця, командира та Героя України Анатолія «WarWar» Тегзи
- Закарпатські ветерани успішно виступили на Всеукраїнських спортивних змаганнях із регбі на кріслах колісних
- На Закарпатті відбувся командний чемпіонат України серед юнаків зі спортивного орієнтування
- Цими вихідними в Ужгороді та Мукачеві відбудуться масштабні забіги
- Успіх у столиці: динамівці із Закарпаття здобули медалі на всеукраїнських змаганнях з рукопашного бою
- Команда Ужгородського ліцею «Лідер» – переможці проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» зі спортивного орієнтування
- В Ужгороді стартував фінал всеукраїнських шкільних ліг зі спортивного орієнтування
- «Лавандовий забіг» відбудеться 26 червня на Закарпатті: відкрита реєстрація
- Команда ужгородської ДЮСШ №1 повернулася з міжнародного турніру з 17 нагородами
- Закарпатські спортсмени здобули медалі на чемпіонаті України з хортингу
- Від захоплення з дитинства до золотої нагороди: як студент УжНУ виборов золото з армреслінгу
- Закарпатські рятувальники – переможці обласного чемпіонату з армрестлінгу
- Юні дзюдоїсти з Ужгорода вибороли п’ять медалей на міжнародному турнірі у Словаччині
- Тріумф у Грузії: ветерани із Закарпаття здобули золото і срібло чемпіонату Європи зі стронгмену
- Ужгородські баскетболісти здобули золото та срібло чемпіонату України
- Дівчата з Ужгородського ліцею імені Августина Волошина – у фіналі проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»
- Понад 2 000 учасників з усього Закарпаття об'єднав обласний етап проєкту Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги
- Юна ужгородка здобула срібло на Чемпіонаті Європи з Таеквон-До
- Сьогодні – Всеукраїнський день футболу. Ця дата нерозривно пов’язана саме з Ужгородом

До цієї новини немає коментарів