На Закарпатті взяли під варту із заставою чоловіка, якого підозрюють у переправленні через кордон чоловіків

Жителя села Яблунівка Закарпатської області, якого підозрюють в організації переправлення чоловіків через кордон, взяли під варту із можливістю внесення 214 тисяч гривень застави. Про це повідомили на Facebook-сторінці Західного регіонального управління Держприкордонслужби України.
За інформацією відомства, 21 січня прикордонники спільно з поліцією затримали дев'ятьох чоловіків, які планували потрапити незаконно до Румунії. Їх супроводжувала жінка.
"У результаті проведення подальших заходів, оперативники загону встановили особу організатора незаконного переправлення чоловіків за кордон", — йдеться у повідомленні. Наразі Хустський міськрайонний суд обрав жителю Яблунівки запобіжний захід — 60 діб тримання під вартою, з можливістю внесення 214 тисяч гривень застави. Якщо вину закарпатця доведуть у суді, йому може загрожувати до п'яти років позбавлення волі.
До теми
- Гепатит А на Тячівщині став причиною розгортання профілактичних заходів серед населення громади
- «Бізнес» на незаконному видобутку гравію біля дамби у Виноградові: прокуратура скерувала обвинувальний акт до суду
- У Берегові поліція затримала торговця зброєю: з незаконного обігу вилучено автомат, набої та гранати
- Стабільна робота та гідна зарплата: долучайся до патрульної поліції Закарпаття
- СБУ та Нацполіція викрили чергових ділків на підпільній торгівлі зброєю
- На Закарпатті – погіршення погоди та підняття рівня води у річках
- Закарпатська митниця припинила незаконне вивезення безакцизних сигарет
- Прокуратура вимагає в суді довічне ув’язнення для матері, яка ґвалтувала 10-річну дочку і знімала це на відео
- Поліцейські Міжгір’я вилучили з незаконного обігу боєприпаси, які киянин намагався ввезти на територію області
- Перевозили пасажирів без ліцензій: на Закарпатті викрили нелегальних перевізників
- Прокуратура забезпечила відшкодування до бюджету близько 4,6 млн грн несплачених податків підприємством із Хустщини
- За минулий тиждень закарпатські патрульні притягнули до відповідальності за нетверезе керування 10 водіїв
- У Мукачеві поліція затримала чоловіка, який через побутовий конфлікт поранив знайомого ножем у груди
- Гірські рятувальники знайшли підлітка, який заблукав на Драгобраті
- «Драма сьогодення»: в Ужгороді пройде фестиваль актуальної драматургії
- За матеріалами поліції Мукачева до 8 років ув’язнення з конфіскацією майна засуджено обвинувачених у розбійному нападі
- У приватному притулку на Закарпатті перевірять умови для людей похилого віку в разі офіційного звернення
- Музейний лекторій: в Ужгороді відбудеться захід до Міжнародного дня жінок та дівчат в науці
- Прапор Надії – символ пам’яті про українських військових, які перебувають у полоні або вважаються зниклими безвісти – підняли в Ужгороді
- Закарпатських школярів запрошують до участі у Всеукраїнському конкурсі «Охорона праці очима дітей – 2026».

До цієї новини немає коментарів