Ужгородця судитимуть за підозрою в продажі гуманітарної допомоги на суму майже 17 тисяч доларів

Жителя Ужгорода судитимуть за підозрою в продажі гуманітарної допомоги на суму майже 17 тисяч доларів. Про це повідомили на Facebook-сторінці Закарпатської обласної прокуратури.
За версією слідчих, підозрюваний як волонтер одержав частину завезеної в Україну гуманітарної допомоги, а саме — майже два десятки палет з милом. Товар призначався для потреб військових і постраждалих від війни. Отриманий товар чоловік продав за 17 тисяч доларів, — йдеться у публікації.
"Загальна вартість проданої гуманітарної допомоги — мила у кількості понад 59 тисяч штук — становить 2,4 млн грн", — йдеться у публікації прокуратури.
Якщо провина буде доведена, то чоловіку загрожу позбавлення волі на строк від п'яти до семи років.
До теми
- Прикордонники знайшли у машиніста потягу сигарети, які той перевозив до Угорщини потай від контролю
- Спроба нападу на РТЦК та СП у Міжгір’ї: офіційний коментар
- У неділю в Ужгороді покажуть прем’єру вистави про закарпатських мишенят
- Культова студія «Бліц» готує хореографічну подію року – перформанс «Вибір»
- На Ужгородщині піротехніки знищили мінометну міну часів Другої світової війни
- Дві спроби незаконного переправлення осіб в Румунію припинили прикордонники Мукачівського загону
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція, Держприкордонслужба та прокуратура нейтралізували чергові «ухилянтські схеми»
- За матеріалами ДБР митник із Закарпаття отримав 2 роки тюрми за сприяння незаконному ввезенню електротехніки на 14 млн гривень
- Фейкові Starlink і запчастини до дронів: в Ужгороді викрили нові епізоди онлайн-шахрайств із товарами для фронту та енергетики
- У селі на Ужгородщині запровадили карантин через випадок сказу в собаки
- На честь 128-ї Закарпатської бригади відбулося спецпогашення поштової марки
- Школяр із Закарпаття представлятиме Україну на всесвітній олімпіаді з хімії
- Закарпатські патрульні видали 54 приписи через недоліки на дорогах
- Понад 2,6 млн грн шкоди довкіллю: суд зобов’язав Ужанський нацпарк відшкодувати збитки за незаконну вирубку лісу
- На Воловеччині ліквідували масштабну лісову пожежу
- У нацпарку «Синевир» через ризики пожеж обмежують доступ до частини лісів
- Поліція завершила досудове розслідування смертельної аварії на Тячівщині, в якій загинула 13-річна дівчинка
- Прокуратура через суд вимагає повернути громаді на Виноградівщині 12 га землі, виділеної під сонячну електростанцію
- 80 тис. грн за працевлаштування – в Ужгороді затримано екоінспектора за підозрою в отриманні неправомірної вигоди
- Закарпатську виноробню визнали брендом–візитівкою країни на міжнародній премії Wine Travel Awards

До цієї новини немає коментарів