На Закарпатті троє українців намагалися виїхати до Угорщини за підробленими документами (ФОТО)

Так, в пункті пропуску «Лужанка» під час перевірки документів у громадян, які прямували за кордон, прикордонники виявили повністю сфальшоване пенсійне посвідчення у 25-річного чоловіка з Львівщини та «липові» тимчасове посвідчення і довідка про військово-лікарську комісію у 30-річного чоловіка з Полтавщини.
Ще одного спритника, який намагався перетнути українсько-угорський кордон, виявив інспектор в пункті пропуску «Вилок».
39-річний житель Черкащини надав для перевірки паспорт з відмітками про виїзд на постійне проживання та взяття на постійний консульський облік Посольством України в Чеській Республіці, а також ID-картку дозволу на проживання у Чехії.
Під час поглибленого вивчення наданих документів, прикордонники виявили ряд ознак, що вказували на підробку відміток та ID-картки.
Про наявність у діях українців ознак злочину, передбаченого ст.358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів» прикордонники надіслали повідомлення до Нацполіції у Закарпатській області.
Наразі правоохоронці встановлюють коло осіб, причетних до даного правопорушення.
Для подальшого прийняття правового рішення, правопорушників передали співробітникам поліції.
До теми
- Експерти Закарпаття вивчали практичний досвід роботи вчителів зі всієї України
- Екологічна прокуратура розпочала кримінальне провадження через незаконну рубку в Карпатських пралісах
- Підробляв євро: за матеріалами БЕБ на Закарпатті судитимуть фальшивомонетника
- Підтримка для фронту: із Закарпаття вирушив гуманітарний вантаж на понад 16 мільйонів гривень
- На Ужгородщині поліцейські разом з місцевими жителями шукали 8-річного хлопчика, який заблукав у лісі – дитину повернули додому
- Поліція Виноградова оперативно розкрила умисне вбивство у селищі Королево: підозрювану затримано
- Закарпатські митники зупинили партію контрафактної продукції з Угорщини
- В Ужгороді у суботу та неділю перекриють центр міста - у зв'язку із проведенням "Сакура-фесту"
- СБУ оголосила заочну підозру клірику рпц, який фінансує збройні формування рф і діє в інтересах спецслужб країни-агресора
- На Мукачівщині внаслідок вибуху гранати загинуло двоє людей: поліція проводить розслідування
- На Закарпатті ДБР затримало військового посадовця за вимагання грошей у підлеглих
- Бюро економічної безпеки на Закарпатті вилучило 8500 пачок фальсифікованих сигарет
- У центрі Ужгорода встановили великодні писанки
- Викрав жінку посеред вулиці: поліція Ужгорода розшукала та затримала зловмисника
- Заблукали у тумані: рятувальники допомогли травмованим туристам спуститися з Чорногірського хребта
- Тиждень роботи пункту пропуску «Велика Паладь – Нодьгодош» на українсько-угорському кордоні
- Збитки на мільйони: на Закарпатті виявлено сотні незаконно зрубаних дерев
- Від початку 2025-го року закарпатські патрульні притягнули до відповідальності за нетверезе керування 245 водіїв
- На Закарпатті врятували 19-річного туриста із Краматорська, який заблукав у хащах
- Поліцейські Виноградова встановлюють обставини аварії, внаслідок якої загинув водій мікроавтобуса
До цієї новини немає коментарів