Для студентів УжНУ провели виїзний урок у Генеральному консульстві Угорщини в Ужгороді (ВІДЕО)

Для студентів УжНУ провели виїзний урок у Генеральному консульстві Угорщини в Ужгороді (ВІДЕО)
Для студентів українсько-угорського навчально-наукового інституту УжНУ провели виїздний урок у Генеральному консульстві Угорщини в м. Ужгород. Для 22 учнів кафедри міжнародних відносин та угорської філології провів лекцію з історії угорської дипломатії провідний консул Арон Чех.

 

Також студенти прослухали виступ консулів Александри Чізмадія, Едіни Альбертне Шімон та Ріти Єви Оноді, котрі доповідали про зовнішньоекономічну, культурно-дипломатичну та консульску діяльність. Проведення таких виїздних лекцій вже мають свою традицію – наголосив провідний консул Арон Чех.

Tv21 Унгвар

 

25 березня 2023р.

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів

Залишити коментар:

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!

Необхідні поля позначені наступним символом:*