На Закарпатті поліцейські затримали організатора масштабного виробництва підробних документів

В ході реалізації оперативної інформації співробітники відділу міграційної поліції ГУНП в Закарпатській області припинили незаконну діяльність ужгородця, який організував в регіоні «бізнес» із виготовлення фальшивих документів. Слідством встановлено, що для здійснення такої злочинної діяльності 35-річний ужгородець винайняв офісне приміщення. Обладнавши його необхідною дороговартісною технікою, фігурант виготовляв підроблені документи з фіктивними печатками державних освітніх, медичних та інших установ. Зокрема виготовлялися документи про освіту, ID-картки, водійські, пенсійні посвідчення тощо. Поліцейські провели обшук в офісі зловмисника – і вилучили ряд доказів, що свідчать про масштабне виробництво вказаних фіктивних документів.
Серед вилученого: дороговартісний лазерний пристрій для друку документів, електронний зчитувач, 13 принтерів, системні блоки, пристрій для вирізання, пристрої та плівки для гравіювання, ламінування та голограм, а також близько 30 водійських посвідчень, дипломи, свідоцтва про реєстрацію, близько сотні бланків, відтиски печаток, пенсійне посвідчення з явними ознаками підробки. Крім того, вилучено чорнові записи, які дають змогу визначити, що своєю протиправною діяльністю чоловік заробляв десятки тисяч доларів США щомісяця.
Ужгородця затримали в порядку статті 208 КПК України. Слідчі Ужгородського районного управління поліції, за процесуального керівництва окружної прокуратури, повідомили йому про підозру в скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 358 Кримінального кодексу України (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів).
Наразі слідчі готують всі необхідні матеріали для формування обвинувального акту та скерування його з матеріалами кримінального провадження для судового розгляду. Підозрюваному загрожує до п’яти років позбавлення волі.
До теми
- Президент вручив державні нагороди військовим 128-ї закарпатської бригади
- В Ужгороді рятувальники ліквідували пожежу на території приватного домоволодіння
- У Чопі поліція затримала місцевого жителя за підозрою в організації незаконної переправи військовозобов’язаних через кордон
- Прокуратура викрила багатомільйонні махінації під час будівництва спорткомплексу на Свалявщині
- На Закарпатті триває другий етап щорічного Тижня безпеки дорожнього руху
- Керівництво Закарпаття зустрілося із представниками Угорської екуменічної служби допомоги в Україні
- Воловецька центральна лікарня отримала від міжнародних партнерів обладнання для стоматологічного кабінету
- Одна людина загинула та ще одна травмувалася внаслідок нічної ДТП в Ужгороді
- На Закарпатті СБУ та ДБР блокували чергову «ухилянтську» схему
- Поблизу кордону зі Словаччиною затримали групу порушників
- Закарпатські рятувальники зустріли черговий евакуаційний потяг із Дніпропетровщини
- В Ужгороді поліцейські затримали рецидивіста, який викрав велосипед із території школи
- На Рахівщині медики врятували чоловіка, якому стало погано в горах
- За позовом прокуратури підприємство сплатить майже пів мільйона гривень за незаконне користування землею у Виноградові
- На Закарпатті відкрили третій ветеранський хаб
- СБУ повідомила деталі масштабної схеми з «трансферу» ухилянтів до ЄС
- Центр ветеранського розвитку розпочинає набір учасників на короткострокові освітні програми
- Поліцейські Тячівщини затримали зловмисника, який побив пенсіонерку
- Близько 1000 постанов за перевищення дозволеної швидкості винесли закарпатські патрульні з початку листопада
- На Ужгородщині иявили незаконну вирубку лісу понад 8 мільйонів гривень збитків довкіллю

До цієї новини немає коментарів