Закарпатський ФК "Минай" програв команді "Інгулець"

Футбольний клуб "Минай" програв "Інгульцю" із селища Петрове Кіровоградської області з рахунком 1:2. Матч 19-го туру УПЛ відбувся 1 квітня. Про це повідомили на Facebook-сторінці закарпатської команди.

Рахунок у матчі було відкрито у середині першого тайму, коли на 21 хвилині результативним ударом відзначився Кравчук.

На 84 хвилині автоголом відзначився Мельник, а на п'ятій компенсованій хвилині Ковальов реалізував пенальті та приніс перемогу гостям.

"Минай" — "Інгулець" 1:2

Голи: Кравчук, 22 - Мельник (автогол), 84, Ковальов (з пенальті), 90+5.

ФК "Минай": Бандура, Гончар, Мельник, Ю.Кравчук, Трубочкін, Вітенчук, Шишка (Петько, 82), Гечев, Рогозинський, Паламар (Вишневський, 46), Твердохліб (Коломоєць, 89).

ФК "Інгулець": Білик — Нагієв, Ковальов, Поспєлов, Смоляков, Ченбай (Марусич, 46) — Головкін (Одарюк, 82), Кучеренко (Резепов, 82), Кухарук, Козак — Д. Кравчук (Козиренко, 59).

Попередження: Твердохліб, Мельник.