Закарпатський ФК "Минай" здобув перемогу над криворізьким "Кривбасом"

Закарпатський футбольний клуб "Минай" здобув перемогу над криворізьким "Кривбасом" з рахунком 1:0. Матч 21-го туру УПЛ відбувся 14 квітня на стадіоні "Минай". Про це повідомляє сайт закарпатської команди.
Єдиний гол у грі забив Олег Вишневський на 4-й хвилині матчу.
"Гончар протягнув м’яч з правого флангу ближче до центру та віддав пас поміж захисників Вишневському. Нападник закарпатців вискочив сам на сам з Кліщуком та спокійно переграв воротаря – 1:0", — йдеться на сайті закарпатської команди.
"Минай" наразі йде на 10-й сходинці у турнірній таблиці, маючи у своєму активі 21 заліковий пункт. Наступний матч закарпатська команда проведе проти рівненського "Вереса" 22 квітня. "Металіст" розташовується на 7-й сходинці: команда здобула 28 очок. Наступний поєдинок клуб зіграє проти одеського "Чорноморця" 23 квітня.
До теми
- Юна закарпатка стала чемпіонкою України зі змішаних бойових єдиноборств
- Юні ужгородські дзюдоїсти вибороли дві бронзи міжнародного турніру у Словаччині
- Історичне срібло в жіночому футболі їде на Закарпаття!
- «Ігри Воїнів Карпат»: масштабний спортивний турнір відбувся у Берегові
- Разом переможемо: на Закарпатті стартував обласний етап проєкту «Пліч-о-пліч: Всеукраїнські шкільні ліги»
- Ужгородка Надія Дьолог стала чемпіонкою України з парафехтування
- Закарпатець здобув титул чемпіона Азії з боксу серед юнаків
- Стадіон «Авангард» в Ужгороді відзавтра змінює графік роботи
- Ужгородець виборов бронзу на Чемпіонаті Європи з боротьби самбо серед дорослих, юніорів, кадетів
- В Ужгороді сьогодні стартував UTF (Ukrainian Tennis Federation) CUP - тенісний турнір міжнародного рівня ФОТО
- Ужгород став одним із 7 українських міст, що прийматиме фінал змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»
- Головний мотив змагань – підтримка військових: уже цієї суботи масштабний Uzhhorod Half Marathon 2025
- В Ужгороді триває всеукраїнський дитячий турнір з плавання
- Символічний пас від військового розпочав матч ФК «Минай» та запорізького «Металургу»
- Масштабні змагання в Ужгороді - відбувся відкритий чемпіонат міста зі спортивного орієнтування
- Відкритий чемпіонат Асоціації гирьового спорту України триває в Ужгороді
- Закарпатець став срібним призером чемпіонату світу з лижної акробатики
- В Ужгороді провели Відкритий кубок міста із художньої гімнастики
- Дві закарпатські спортсменки вибороли призові місця на етапі Кубка Європи
- В Ужгороді відбудеться чемпіонат України з велоспорту-маунтенбайку
До цієї новини немає коментарів