На Закарпатті цифровізували сервіс подачі звернення для перетину кордону

Нова послуга вже доступна на порталі «Допомога Закарпаття» https://bit.ly/3HcpeXk.
У період воєнного стану водії та волонтери призовного віку можуть отримати дозвіл на виїзд за кордон через систему «Шлях», якщо вони перевозять гуманітарні або медичні вантажі.
При цьому внесення даних до системи не гарантує перетину кордону. Остаточне рішення про перетин кордону конкретним водієм ухвалюють прикордонники після перевірки всіх необхідних документів.
Відповіді на найактуальніші питання щодо перетину державного кордону в умовах воєнного стану доступні за посиланням https://bit.ly/3oytiuw.
Закарпатська ОВА
До теми
- Закарпатські гвардійці отримали допомогу від благодійників з Ужгорода
- Від 6 000 до 32 000$ за переправлення через кордон: на Закарпатті поліція викрила групу зловмисників, які також сприяли вибуттю військовослужбовців із частин
- На Закарпатті затримано пенсіонера, який за 10 тис. доларів координував незаконне переправлення військовозобов’язаного до Румунії
- Закарпатські аудитори за 7 місяців виявили порушення у закупівлях на понад 1 млрд грн
- 935 бюджетників і понад 2 тисячі зарахованих: в УжНУ підбили проміжні підсумки вступної кампанії
- 1588 пожеж в екосистемах: на Закарпатті рятувальники закликають берегти природу від вогню
- Пошуки тривали понад 13 годин: на Закарпатті врятували туристку, яка заблукала біля Петроса
- Майже через 90 років Євген Коновалець повертається в Україну: прах полковника зустріли на Закарпатті
- 14-16 серпня на Закарпатті зберігатиметься висока пожежна небезпека
- За матеріалами поліції Виноградова перед судом постане жителька Берегівщини, обвинувачена у збуті наркотиків та психотропів
- Поліція Мукачева розслідує ДТП за участю двох мотоциклів: травмувалися троє людей, серед них неповнолітній
- На Закарпатті за втручання прокуратури укладено охоронний договір на Хустський замок
- ДБР затримало майора, який віз трьох військовозобов’язаних до кордону зі Словаччиною
- Понад 1,4 тисячі пожеж в екосистемах: на Закарпатті суттєво зросла кількість займань
- На Закарпатті багатодітну матір обвинувачують у сексуальній експлуатації малолітньої доньки
- Не розрахувала сили та запас води: у Карпатах рятувальники допомогли 35-річній велосипедистці
- Благодійний фонд не задекларував ліки на понад 700 тисяч гривень під час ввезення через митний пост «Дякове»
- Поліція Міжгір’я розслідує аварію, у якій травмувався неповнолітній мотоцикліст
- Закарпаття: на перевізника складено матеріали за порушення під час здійснення міжнародних пасажирських перевезень
- Гірські рятувальники Рахівщини допомогли двом туристам, які заблукали в горах

До цієї новини немає коментарів