На війні загинув закарпатець Антон Рабел

На війні загинув ужгородець Антон Рабел. Про смерть захисника повідомила його сестра Діана Рабел на сторінці у Facebook.
"Рідний мій братику, 27-го квітня моє серце розбилось вщент! Не передати ту біль, яку я зараз відчуваю! Мене просто розриває зсередини від болю! Не можу в це повірити і не хочу в це вірити! Ця клята війна забрала тебе в нас. Ти назавжди ГЕРОЙ в наших серцях! Любимо тебе безмежно, спочивай з миром рідний наш", — йдеться у повідомленні.
Антон Рабел народився 27 жовтня 1992 року. Служив у 46-тій окремій аеромобільній бригаді ДШВ. Коли прощатимуться з Антоном Рабелом, наразі невідомо. Вічна пам'ять і слава полеглому захиснику України.
До теми
- Курс із ідентифікації військовослужбовців за стоматологічним статусом проводять в Ужгороді
- «День прав людини — громада як відправна точка захисту прав дитини в Україні» - форум на Закарпатті
- «Чому сусідам не вимикають світло?» - роз'яснення від закарпатських енергетиків
- На Закарпатті відкрили новий інклюзивний дитячий спортивний майданчик
- Мирослав Білецький вручив державні нагороди рідним полеглих військових
- Понад 600 учасників взяли участь у «Діалозі влади та бізнесу» щодо нових правил визначення критично важливих підприємств
- На Закарпатті пройшов традиційний Парад Миколайчиків
- Родини з Дніпропетровської області знайшли прихисток на Закарпатті
- Навчальний центр дошкільної підготовки ромських дітей отримав нові підручники та навчальні матеріали в межах освітнього проекту
- Академія безпекових амбасадорів – новий проєкт для підлітків в Ужгороді
- На Ужгородщині відкрили Будинок підтриманого проживання для осіб з інвалідністю
- 20 психологинь і психотерапевток із Закарпаття, Одеси та Херсона пройшли у Братиславі триденний інтенсив із наративно-експозиційної терапії (NET)
- На Закарпатті триває дводенний захід «Професійна освіта – крок назустріч до рівних можливостей»
- Закарпаття вперше приймає українсько-чеський бізнес-форум
- В Ужгороді відбувся обласний тур Всеукраїнського фестивалю творчості осіб з інвалідністю «Барви життя».
- На Закарпатті з початку року відкрили 3075 виконавчих проваджень щодо боргів за комунальні послуги
- Закарпаття презентує можливості регіону на зустрічі з європейськими партнерами
- Стартувала щорічна Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» - Закарпаття також долучається
- Закарпатські рятувальники зустріли родини з Дніпропетровської та Запорізької областей
- У Сваляві вшанували пам’ять закарпатців, які стали жертвами радянських репресій

До цієї новини немає коментарів