На Хустщині у смертельній ДТП загинуло троє людей (ФОТО)

Як повідомляє блогер Віталій Глагола, наслідок зіткнення "Мерседеса", який порушив правила дорожнього руху та допустив зіткнення з "Рендж Ровером", загинуло троє людей.
Водієм-винуватцем виявився капітан поліції з відділу боротьби з наркотиками.
Разом з водієм "Мерседеса" загинув його пасажир.
Також загинув водій автомобіля "Range Rover" – депутат Виноградівської ТГ.
Його жінка та діти, які перебували з ним в автомобілі, наразі перебувають в реанімації.
Згодом Виноградівська міська рада та виконавчий комітет повідомили про трагічну смерть в ДТП депутата міської ради, члена фракції політичної партії "Рідне Закарпаття" Андрія Дем'янчука.
Офіційна інформація про причини та обставини цієї трагічної ДТП наразі відсутня.
zakarpattya.net.ua
До теми
- В Ужгороді поліція оперативно розкрила умисне вбивство
- За матеріалами поліції Ужгородщини судитимуть жінку, через неналежний догляд якої померла однорічна дитина
- В Ужгороді поліція затримала студента за підпал автомобіля Tesla на замовлення
- Ветерани війни продовжують знайомитися з культурною спадщиною Закарпаття: поліцейські організували ще одну екскурсію
- На Рахівщині правоохоронці запобігли незаконному переправленню військовозобов’язаного через кордон
- В Ужгороді відбувся міжвідомчий форум щодо запуску на Закарпатті платформи взаємодії поліції та ромської спільноти
- 8 років ув’язнення з конфіскацією майна: на Закарпатті засуджено диверсанта, який на замовлення рф вчиняв підпали об’єктів інфраструктури
- 8 років тюрми за смерть дитини: вирок п’яному водію з Хустщини залишено без змін
- Поліція Міжгір’я розпочала перевірку за фактом забруднення гірської водойми
- За матеріалами поліції Сваляви судитимуть дніпрянина, який торгував наркотиками у районі
- Заподіяв смертельний удар ножем: на Хустщині поліція затримала чоловіка, підозрюваного в умисному вбивстві свого сина
- Поліція Закарпаття повідомляє про можливі тимчасові перебої у роботі лінії «102» сьогодні, 8 жовтня
- Поліцейські Ужгородщини розшукали 10-річного хлопчика, який зник у селі Минай
- Трагічна ДТП на околиці Ужгорода, яка забрала життя дівчини - судитимуть юнака, який на великій швидкості спричинив зіткнення на перехресті
- За матеріалами поліції Мукачівщини судитимуть неповнолітнього, який у стані сп’яніння скоїв смертельну ДТП
- У Кінологічному центрі поліції Закарпаття для діток провели захід до Всесвітнього дня захисту тварин
- Поліція Тячівщини розслідує побиття хлопця у селі Широкий Луг – за фактом відкрито кримінальне провадження
- На Мукачівщині прокуратура повідомила про підозру водію, який збив велосипедиста і втік з місця події
- Поліція Тячева розслідує ДТП за участі мопеда та авто: травмовані двоє підлітків
- У Тячеві затримали чоловіка, який перебував у розшуку
До цієї новини немає коментарів