Поліцейські затримали зловмисника, який пограбував ужгородку

Днями із заявою про грабіж до поліцейських Ужгорода звернулася 35-річна місцева жителька. Жінка розповіла, що на вулиці до неї підбіг невідомий і вихопив її мобільний телефон, після чого втік. Потерпіла змогла запам’ятати деякі риси зовнішності грабіжника та описала його правоохоронцям.
За наданим орієнтуванням оперативники кримінальної поліції Ужгорода, у співпраці з патрульними поліцейськими, швидко розшукали зловмисника на одній із вулиць міста. Підозрюваним у злочині є 19-річний місцевий житель. Мобільний телефон потерпілої поліцейські у нього вилучили та повернуть власниці.
Наразі затриманий перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. За фактом злочину слідчі поліції Ужгорода відкрили кримінальне провадження за ч. 4 ст. 186 Кримінального кодексу України, тобто Грабіж, вчинений в умовах воєнного стану. За скоєне юнакові загрожує від 7 до 10 років позбавлення волі. Слідство у справі триває.
До теми
- Окремий інженерно-саперний батальйон «Тиса» 128 ОГШБр отримав із рук Президента України Бойовий Прапор
- У Виноградові поліцейські спільно з прикордонниками виявили 2 500 пачок безакцизного тютюну
- Поліція Міжгір’я розкрила угон авто місцевого жителя: за підозрою у злочині затримано уродженця Дніпропетровщини
- Серед збірного гуманітарного вантажу закарпатські митники виявили інноваційні медпрепарати на 9,5 млн грн
- Після укусів комах: на Закарпатті двоє підлітків з ускладненнями потрапили до хірургії
- Ужгород завтра прощатиметься із полеглим Героєм
- В Ужгороді запровадили автоматизовану систему оплати за проїзд: як платитимуть пасажири
- На Рахівщині поліція затримала підозрюваного у переправленні військовозобов’язаних через кордон до Румунії
- Протидія незаконному обігу наркотиків: закарпатські митники виявили майже 8 кг канабісу та тисячі психотропних таблеток
- На Закарпатті прикордонник не з’явився на службу: відкрито кримінальне провадження
- Автотроща на Берегівщині з п'ятьма постраждалими - подробиці від рятувальників
- В обласному центрі відбулися урочистості з нагоди Дня Конституції
- В Ужгороді цьогоріч – 15 двохсотбальників, із них двоє отримали по 200 балів із двох предметів
- На кордоні з Угорщиною теща намагалася «купити» у прикордонників пропуск для зятя
- На Закарпатті судитимуть правоохоронця, викритого ДБР на організації переправлення ухилянтів до Словаччини
- Гірські рятувальники надали допомогу підлітку біля гори Петрос
- Їхав без шолома: через ДТП на Виноградівщині до реанімації потрапив 17-річний мотоцикліст
- На Закарпатті судитимуть тячівця, який безпілотником доправляв контрабандні цигарки до Румунії
- Двоє мешканців Виноградівщини організували нелегальне переправлення військовозобов’язаних через держкордон
- Трьох прикордонників Чопського загону нагородили державними відзнаками
До цієї новини немає коментарів